Kwartierblad van
Jasmijn Jada Rosalie BUZEPOL
Jannes BUZEPOL
* dinsdag 22 oktober 1907 Zalk en Veecaten
+ vrijdag 6 februari 1987 Zwolle
Hendrika VISSER
* vrijdag 2 oktober 1914 Wapenveld
+ vrijdag 5 december 2003 Hattem
Arend Bouwe van der MEULEN
* zaterdag 13 maart 1915 Uitwellingerga
+ woensdag 19 september 1990 Apeldoorn
Gatske HOLTROP
* zondag 17 oktober 1920 Oudeschoot
+ maandag 10 november 1997 Apeldoorn
Jacobus OKKERMAN
* maandag 6 juli 1896 Bunnik
+ donderdag 31 januari 1985 Bunnik
Theodora Clasina OUTSHOVEN
* dinsdag 10 februari 1903 Schalkwijk
+ maandag 13 april 1992 Rijssenburg (Driebergen)
Hendricus Antonius (Henk) OOSTENDIëN
* zaterdag 17 januari 1914 Odijk
+ zondag 1 oktober 1972 Utrecht
Adriana Hendrika de BRUIJN
* maandag 28 februari 1916 Houten
+ zondag 21 november 2004 Bunnik
x zaterdag 28 juli 1934
Heerde
x woensdag 9 januari 1946
Oudeschoot
x vrijdag 28 oktober 1932
Schalkwijk
x vrijdag 7 augustus 1942
Houten
Jan BUZEPOL
* zondag 23 november 1947 Hattem

Atje Daniëlla van der MEULEN
* donderdag 12 april 1951 Emmen

Adrianus Frederik OKKERMAN
* maandag 4 mei 1936 Bunnik

Johanna Wilhelmina Maria OOSTENDIEN
* maandag 18 juni 1945 Odijk

x vrijdag 10 november 1972
Hattem
x maandag 29 december 1969
Bunnik
Arend-Jan Michiel BUZEPOL
* zaterdag 24 november 1973 Den Helder

Miranda Wilhelmina OKKERMAN
* dinsdag 23 november 1971 Bunnik

x vrijdag 29 juni 2001
Maarsen
Jasmijn Jada Rosalie BUZEPOL
* vrijdag 6 mei 2005 Odijk

               
Kwartierblad van
Jannes BUZEPOL
Herm BUZEPOL
* woensdag 26 augustus 1818 Zwolle
+ maandag 1 oktober 1877 Zwolle
Hendrikjen KIEKEBELD
* donderdag 24 juni 1819 Dalfsen
+ zaterdag 8 mei 1858 Zwolle
Warner STOEL
* zondag 24 januari 1813 ´s Heerenbroek
+ woensdag 29 december 1875 ´s Heerenbroek
Jentje van MARLE
* maandag 6 augustus 1810 ´s Heerenbroek
+ woensdag 15 april 1885 ´s Heerenbroek
Jan Jans van de HOEK
* zaterdag 10 augustus 1799 in het dorp van Zalk
+ zondag 8 maart 1885 Zalk en Veecaten
Willemiena ESTER
* maandag 1 april 1799 Zwolle
+ maandag 22 april 1872 Zalk en Veecaten
Jan Wolberts van ZUTHEM
* woensdag 27 juli 1796 Zalk
+ zaterdag 1 december 1877 Oldebroek
Annigje KWAKKEL
* maandag 24 augustus 1807 Kampen
+ zondag 10 oktober 1869 Oldebroek
x donderdag 31 augustus 1843
Zwolle
x woensdag 13 mei 1835
Zwollerkerspel
x zaterdag 13 november 1819
Zwollerkerspel
x donderdag 1 maart 1832
Zalk
Arend BUZEPOL
* dinsdag 15 december 1846 Zwolle
+ dinsdag 1 juli 1890 Zwolle
Willempje STOEL
* zaterdag 19 oktober 1844 ´s Heerenbroek
+ maandag 27 december 1886 Zwolle
Jan van der HOEK
* maandag 22 december 1834 Zalk en Veecaten
+ dinsdag 10 juni 1913 Zalk en Veecaten
Willempje van ZUTHEM
* woensdag 24 februari 1841 Oldebroek
+ donderdag 19 april 1883 Zalk en Veecaten
x donderdag 1 mei 1873
Zwolle
x woensdag 7 april 1869
Zalk en Veecaten
Herm BUZEPOL
* vrijdag 29 mei 1874 Zwolle
+ zaterdag 23 augustus 1952 Zalk
Annigje van der HOEK
* zondag 2 april 1871 Zalk en Veecaten
+ zondag 14 april 1946 Zalk (gem. IJsselmuiden)
x donderdag 5 mei 1898
Zalk en Veecaten
Jannes BUZEPOL
* dinsdag 22 oktober 1907 Zalk en Veecaten
+ vrijdag 6 februari 1987 Zwolle

               
Kwartierblad van
Hendrika VISSER
Derk VISSER
* maandag 4 januari 1819 Hattem
+ zondag 16 oktober 1898 Zwolle
Janna Alberdina JASPERS
* maandag 23 april 1821 Hattem
+ maandag 7 november 1864 Wapenveld
Bessel REGTERSCHOT
* zondag 21 augustus 1825 Heerde
+ donderdag 21 november 1901 Wapenveld
Johanna EILANDER
* donderdag 4 mei 1826 Wapenveld
+ maandag 8 december 1890 Wapenveld
Jan HARMSEN
* woensdag 1 januari 1823 Gorssel
+ woensdag 24 februari 1864 Heerde
Trijntje van den BERG
* zondag 18 oktober 1829 Veessen
+ vrijdag 30 oktober 1914 Heerde
Barend van de MARS
* vrijdag 25 september 1835 Oene
+ vrijdag 22 februari 1895 Epe
Teuntje KAMPHUIS
* woensdag 10 november 1824 Epe
+ zondag 10 november 1901 Epe
x vrijdag 24 januari 1845
Hattem
x zaterdag 3 maart 1849
Heerde
x zaterdag 7 april 1849
Heerde
x zaterdag 4 oktober 1862
Epe
Hendrikus VISSER
* dinsdag 18 mei 1847 Wapenveld
+ vrijdag 13 maart 1925 Heerde
Johanna REGTERSCHOT
* zaterdag 25 augustus 1849 Wapenveld
+ woensdag 1 januari 1936 Heerde
Albert Jan HARMSEN
* zaterdag 16 februari 1861 Wapenveld
+ zaterdag 31 maart 1934 Heerde
Teuntje van de MARS
* zaterdag 9 september 1865 Epe
+ dinsdag 26 januari 1943 Heerde
x zaterdag 28 oktober 1871
Heerde
x zaterdag 19 maart 1887
Heerde
Gerrit VISSER
* zaterdag 27 september 1884 Heerde
+ donderdag 2 december 1976 Zwolle
Trijntje HARMSEN
* woensdag 28 december 1887 Wapenveld
+ dinsdag 4 december 1945 Zwolle
x zaterdag 13 november 1909
Heerde
Hendrika VISSER
* vrijdag 2 oktober 1914 Wapenveld
+ vrijdag 5 december 2003 Hattem

               
Kwartierblad van
Arend Bouwe van der MEULEN
Bouwe Daniëls van der MEULEN
* dinsdag 31 januari 1832 Suawoude
+ zondag 8 september 1907 Suawoude
Grietje Aans ALGRA
* woensdag 13 juni 1832 Hardegarijp
+ vrijdag 17 juli 1891 Suawoude
Dirk Aans ALGRA
* zondag 7 januari 1827 Bergum
+ donderdag 4 februari 1875 Rinsumageest
Nieske Sjoerds BOONSTRA
* zaterdag 21 augustus 1830 Garijp
+ woensdag 19 februari 1896 Rinsumageest
Wytze Hendriks de JONG
* vrijdag 13 augustus 1819 Suameer
+ zondag 18 juli 1875 Suameer
Grietje Hendriks WIBBELINK
* maandag 24 maart 1817 Noorddrachten
+ vrijdag 15 mei 1891 Garijp
Geert Willems ZWOLSTRA
* circa 1809 Oostermeer
+ zondag 18 juli 1852 Oostermeer
Aardtje (Atje) Alberts SCHAAFSMA
* donderdag 21 mei 1812 Berlikum
+ dinsdag 16 mei 1871 Oostermeer
x zaterdag 3 juni 1854
Tietjerksteradeel
x zaterdag 8 mei 1852
Bergum
x zaterdag 10 juni 1843
Tietjerksteradeel
x zaterdag 5 mei 1832
Tietjerksteradeel
Aan Bouwes van der MEULEN
* donderdag 17 februari 1859 Suawoude
+ donderdag 27 november 1924 Suawoude
Hylkje Dirks ALGRA
* maandag 26 november 1855 Rinsumageest
+ donderdag 4 december 1924 Suawoude
Hendrik Wytzes de JONG
* zaterdag 23 mei 1846 Suameer
+ donderdag 1 juli 1897 Garijp
Trijntje Geerts ZWOLSTRA
* zaterdag 11 september 1847 Oostermeer
+ dinsdag 2 mei 1922 Uitwellingerga
x donderdag 8 mei 1879
Rinsumageest
x zaterdag 29 juli 1871
Tietjerksteradeel
Bouwe Daniël van der MEULEN
* woensdag 8 oktober 1884 Goutum
+ donderdag 15 maart 1928 Joure
Attje de JONG
* woensdag 21 december 1887 Suameer
+ dinsdag 16 april 1968 Joure
x donderdag 28 mei 1914
Tietjerksteradeel
Arend Bouwe van der MEULEN
* zaterdag 13 maart 1915 Uitwellingerga
+ woensdag 19 september 1990 Apeldoorn

               
Kwartierblad van
Gatske HOLTROP
Bernardus Sietze HOLTROP
* vrijdag 12 juni 1812 Joure (Haskerland)
+ dinsdag 27 januari 1891 Doniawerstal
Willemke Harmens de JONGE
* donderdag 25 mei 1820 St. Jansga (Schoterland)
+ woensdag 29 februari 1888 Oosterhaule
Kerst Martens POSTMA
* dinsdag 9 juni 1840 Langweer (Doniawerstal)
+ donderdag 14 oktober 1920 Leeuwarden
Aaltje Sjoerds de VRIES
* donderdag 9 september 1841 Doniawerstal
+ vrijdag 12 februari 1909
Koop Andries KEIZER
* zaterdag 27 augustus 1836 Wolvega
+ vrijdag 16 maart 1917 Oudeschoot
Jantje Pieters WESTERHOF
* dinsdag 23 augustus 1836 Oldeholtpa
+ vrijdag 21 november 1930 Oudeschoot
Folkert Jimmes BROUWER
* woensdag 18 juli 1821 Schoterland
+ zondag 20 mei 1900 Schoterland
Beeuwke Luitjens TALSMA
* zaterdag 23 oktober 1824 Schoterland
+ woensdag 21 juni 1916 Schoterland
x vrijdag 25 maart 1842
Doniawerstal
x vrijdag 11 mei 1866
Doniawerstal
x donderdag 5 mei 1859
Wolvega
x zondag 16 mei 1847
Schoterland
Gerrit Bernardus HOLTROP
* woensdag 8 juni 1864 Scharren (Doniawerstal)
+ donderdag 23 juli 1931 Scharren (Doniawerstal)
Rinske Kerstes POSTMA
* zaterdag 29 december 1866 Doniawerstal
+ vrijdag 16 juni 1893 Oosterhaule
Andries Koops KEIZER
* zaterdag 10 maart 1860 Wolvega
+ zaterdag 19 augustus 1933 Heerenveen
Gatske Folkerts BROUWER
* vrijdag 28 oktober 1859 Nieuweschoot
+ donderdag 5 maart 1942 Heerenveen
x zaterdag 11 mei 1889
Doniawerstal
x donderdag 27 maart 1884
Heerenveen
Kerst HOLTROP
* maandag 15 februari 1892 Scharsterbrug (Doniawerstal)
+ donderdag 18 oktober 1979 Heerenveen
Jansje KEIZER
* maandag 15 september 1890 Oosterhaule
+ vrijdag 8 januari 1971 Heerenveen
x donderdag 30 mei 1918
Doniawerstel
Gatske HOLTROP
* zondag 17 oktober 1920 Oudeschoot
+ maandag 10 november 1997 Apeldoorn

               
Kwartierblad van
Jacobus OKKERMAN
Jan Willemse OKKERMAN
* circa 1773
+ vrijdag 28 januari 1842 Zeist
Joanna (Hanna) van SCHAIK
* maandag 18 december 1780 Bunnik
+ maandag 30 december 1850 Zeist
Nicolaas WEEREN
* circa 1791 Puijflijk (Gld)

Jannigje van BEKKUM
* circa 1794 Amerongen

Evert Cornelisz HEERSCHOP
* zondag 12 september 1784 Blaricum
+ woensdag 11 mei 1842 Blaricum
Cornelia HOL
* maandag 26 december 1785 Laren
+ donderdag 3 augustus 1843 Blaricum
Willem PUIJK
* woensdag 13 februari 1799 Blaricum
+ zaterdag 27 december 1879 Blaricum
Marritje de ZAAIJER
* vrijdag 17 januari 1806 Blaricum
+ vrijdag 3 februari 1888 Blaricum
x maandag 11 november 1799
Bunnik
x donderdag 15 januari 1818
Amerongen
x zondag 19 april 1812
Laren
x dinsdag 29 april 1828
Blaricum
Jacobus OKKERMAN
* maandag 22 januari 1821 Zeist
+ dinsdag 11 juni 1895 Zeist
Jannigje WEEREN
* zaterdag 13 november 1819 Amerongen
+ zondag 21 januari 1900 Zeist
Tijmen HEERSCHOP
* zaterdag 3 maart 1821 Blaricum
+ zaterdag 16 oktober 1880 Blaricum1
Marritje PUIJK
* zaterdag 19 juli 1828 Blaricum
+ dinsdag 28 januari 1868 Blarricum
x vrijdag 30 januari 1852
Langbroek
x woensdag 9 mei 1855
Blaricum
Frederik OKKERMAN
* donderdag 30 oktober 1856 Zeist
+ zondag 25 november 1934 Bunnik
Maria (Marritje) HEERSCHOP
* donderdag 15 december 1859 Blaricum
+ dinsdag 7 maart 1899 Bunnik
x woensdag 19 april 1893
Juthaas
Jacobus OKKERMAN
* maandag 6 juli 1896 Bunnik
+ donderdag 31 januari 1985 Bunnik

             
Kwartierblad van
Theodora Clasina OUTSHOVEN
Lambertus Joannes OUTSHOVEN
* circa 1795 Spaarnwoude
+ zaterdag 6 februari 1864 Zeist
Geertruij van den BLAUWENDRAAT
* circa 1797 Amersfoort
+ zondag 2 maart 1879 Zeist
Adrianus van DENTEREN
* circa 1813 Bunnik

Willempje van der HORST
* zondag 8 september 1816 Schalkwijk

Hendrik SLIEKER


Maria (Cornelia) (van) WERKHOVEN




x donderdag 17 december 1829
Zeist
x maandag 7 januari 1839
Tull en ´t Waal


Lambertus Joannes OUTSHOVEN
* circa 1831 Zeist

Maria van DENTEREN
* circa 1839 Zeist

Theodorus Johannis Melchior SLIEKER
* circa 1835 Hagestein
+ woensdag 9 maart 1904 Schalkwijk
Hendrina (Hendrika) van der (den) HOVEN

+ voor 1883
x donderdag 31 juli 1862
Zeist

Adrianus OUTSHOVEN
* circa 1865 Zeist
+ donderdag 13 februari 1941 Bunnik
Wilhelmina Cornelia SLIEKER
* circa 1872 Vianen
+ zaterdag 13 juli 1935 Schalkwijk
x maandag 24 mei 1897
Schalkwijk
Theodora Clasina OUTSHOVEN
* dinsdag 10 februari 1903 Schalkwijk
+ maandag 13 april 1992 Rijssenburg (Driebergen)

               
Kwartierblad van
Hendricus Antonius (Henk) OOSTENDIëN
Adrianus OOSTENDIëN
* circa 1812 Bunnik
+ maandag 9 september 1889 Odijk
Aaltje WEERDESTIJN
* woensdag 22 december 1819 Odijk
+ donderdag 26 december 1889 Odijk
Willem van HATTUM
* circa 1811 Schalkwijk
+ dinsdag 22 februari 1870 Odijk
Hendrica HOOGSTRATEN
* woensdag 9 augustus 1815 Bunnik
+ maandag 6 juni 1898 Odijk
Gijsbert BOEIJEN
* circa 1813 Werkhoven
+ woensdag 5 november 1862 Bunnik
Gerrigje (Gerarda) VERHOEF
* donderdag 31 oktober 1822 Achttienhoven
+ dinsdag 15 september 1857 Bunnik
Dinge GOES
* woensdag 12 januari 1814 Jutphaas
+ voor 1897
Willemijntje (Wilhelmina) BROEKE
* vrijdag 26 maart 1819 Maarssenbroek
+ zondag 7 november 1897 Vleuten
x woensdag 29 mei 1850
Odijk
x woensdag 8 november 1843
Bunnik
x woensdag 11 november 1846
Utrecht
x vrijdag 1 mei 1846
Bunnik
Hendrikus OOSTENDIEN
* vrijdag 6 juni 1851 Odijk
+ maandag 5 februari 1923 Bunnik
Antonia van HATTUM
* vrijdag 23 juli 1852 Odijk
+ maandag 4 maart 1912 Bunnik
Hendrikus BOEIJEN
* donderdag 27 december 1849 Bunnik
+ woensdag 26 september 1888 Bunnik
Johanna GOES
* circa 1853 Oudenrijn
+ dinsdag 20 februari 1940 Bunnik
x vrijdag 18 november 1881
Odijk
x vrijdag 18 november 1881
Oudenrijn
Adrianus OOSTENDIëN
* woensdag 13 september 1882 Odijk

Wilhelmina BOEIJEN
* maandag 30 maart 1885 Bunnik
+ vrijdag 31 mei 1918 Bunnik
x donderdag 1 augustus 1912
Bunnik
Hendricus Antonius (Henk) OOSTENDIëN
* zaterdag 17 januari 1914 Odijk
+ zondag 1 oktober 1972 Utrecht

               
Kwartierblad van
Adriana Hendrika de BRUIJN
Dirk de BRUIJN
* dinsdag 23 januari 1781 Schalkwijk
+ zaterdag 12 mei 1849 Schalkwijk
(Johanna) Maria de BREE
* maandag 5 februari 1787 Schalkwijk
+ zaterdag 16 januari 1864 Schalkwijk
Ant(h)onie Pieter de KLERK
* circa 1790 Tienhoven
+ zondag 25 december 1864 Tull en ´t Waal
Maria van WIJK
* circa 1802 Honswijk
+ woensdag 13 december 1871 Tull en ´t Waal
Gerrit (Gerardus) WESTERMAN
* circa 1805
+ woensdag 12 december 1900 Jutphaas
Geertrui SPIEKMAN
* circa 1799
+ maandag 17 november 1856 Jutphaas
Dirk van der MARK
* donderdag 18 januari 1816 Jutphaas
+ dinsdag 25 juni 1895 Jutphaas
Johanna JANSEN
* woensdag 9 februari 1820 Jutphaas
+ maandag 28 mei 1888 Jutphaas
x woensdag 13 november 1805

x dinsdag 17 oktober 1826
Tull en ´t Waal
x woensdag 4 februari 1829
Jutphaas
x woensdag 27 juli 1842
Jutphaas
Willem (Wilhelm) de BRUIJN
* zaterdag 26 december 1818 Schalkwijk
+ vrijdag 11 januari 1878 Tull en ´t Waal
Hendrina de KLERK
* circa 1831 Culemborg
+ woensdag 21 mei 1902 Houten
Hermanus WESTERMAN
* woensdag 9 september 1829 Jutphaas
+ zondag 20 mei 1900 Juthaas
Willemina van der MARK
* maandag 19 september 1842 Jutphaas
+ dinsdag 5 december 1916 Jutphaas
x woensdag 5 november 1856
Tull en ´t Waal
x woensdag 15 november 1865
Jutphaas
Antonius Petrus de BRUIJN
* donderdag 2 februari 1865 Schalkwijk

Jannetje WESTERMAN
* maandag 17 december 1877 Jutphaas

x woensdag 4 februari 1903
Jutphaas
Adriana Hendrika de BRUIJN
* maandag 28 februari 1916 Houten
+ zondag 21 november 2004 Bunnik

             
Kwartierblad van
Herm BUZEPOL


Jacob SIJBRANT

+ zaterdag 25 augustus 1781 IJsselmuiden
Hendrikje Fransen KWAADAKKER
* maandag 16 februari 1739 IJsselmuiden
+ woensdag 18 januari 1786 IJsselmuiden
Jannes Jansen VAANDERING
* circa 1715
+ na 1751
Margje GERRITS


Gerrit CLASEN
* Mastenbroek
+ na 1751 Mastenbroek?
Aaltje ROELOFS
* Mastenbroek
+ voor 1753 Mastenbroek

x zondag 6 maart 1763
IJsselmuiden
x voor 1743

x zondag 29 april 1742
Mastenbroek
Harm Gerrits BUEZEPOL
* ca 1750 Genemuiden
+ 1807 Genemuiden
Annigje Jacobs SIJBRANTS
* zondag 11 december 1763 IJsselmuiden
+ vrijdag 11 augustus 1826 Genemuiden
Hendrik Jans VAANDERING
* woensdag 6 maart 1743 Mastenbroek
+ woensdag 5 augustus 1818 Grafhorst
Elisabeth Lubbigjen GERRITS
* zondag 13 april 1749 Mastenbroek
+ donderdag 13 augustus 1818 Grafhorst
x vrijdag 25 maart 1785
Genemuiden
x zondag 4 mei 1777
IJsselmuiden
Gerrit Harms BUEZEPOL
* zondag 1 januari 1786 Genemuiden
+ maandag 13 januari 1840 Zwolle
Trientje Hendriks VAANDERING
* zondag 10 april 1785 Grafhorst
+ dinsdag 15 mei 1827 Zwolle
x donderdag 30 april 1812
Genemuiden
Herm BUZEPOL
* woensdag 26 augustus 1818 Zwolle
+ maandag 1 oktober 1877 Zwolle

           
Kwartierblad van
Hendrikjen KIEKEBELD




Hendrik BOUWHUIJS


Maria LAMBERS


Hendrik HANSEN


Roelofje HANSEN

+ na 1746



x voor 1747

Jan JANSEN
* 1730-1740 Oudleussen
+ dinsdag 13 september 1785 Dalfsen
Jannigje ARENDS
* 1730-1740 Diffelen onder Leenigen (gem. Dalfsen)
+ na 1813 Dalfsen
Lambert HENDRIKS
* woensdag 29 april 1733 Lente
+ vrijdag 2 april 1790 Rechteren
Janna HENDRIKS
* zondag 8 januari 1747 Rechteren
+ 1802 Dalfsen?
x zondag 13 mei 1764
Dalfsen
x zondag 16 mei 1762
Dalfsen
Arend Jansen KIEKEBELD
* zondag 28 december 1766 buurschap Oudleussen onder Dalfsen
+ donderdag 3 juli 1851 Dalfsen
Annigje LAMBERTS
* zondag 8 december 1782 Buurschap Rechteren onder Dalfsen
+ zaterdag 4 mei 1844 Dalfsen
x zaterdag 20 februari 1813
Dalfsen
Hendrikjen KIEKEBELD
* donderdag 24 juni 1819 Dalfsen
+ zaterdag 8 mei 1858 Zwolle

               
Kwartierblad van
Warner STOEL
Egbert Hendriks STOEL
* maandag 14 juni 1706 Zalk
+ maandag 1 juli 1782 Mastenbroek
Annigje GERRITS

+ voor 1755 Mastenbroek
Jan Gerrits SCHUTTE

+ na 1756
Machteld TEUNIS
* woensdag 1 januari 1721 Zalk
+ na 1756
Dirk SIMONS
* 1700-1715
+ na 1747
Marrigje AALTS
* Mastenbroek
+ na 1748
Reinder Peters de LEEUW
* voor 1721 ´s Heerenbroek
+ woensdag 11 juni 1783 Mastenbroek
Hermina Hendriks RIETBERGH
* voor 1740 Mastenbroek
+ na 1757
x zondag 16 januari 1735
Zalk
x zondag 16 maart 1749
Mastenbroek
x zondag 13 mei 1731
Zalk
x zondag 26 april 1739
Mastenbroek
Warner Egberts STOEL
* zondag 25 juni 1741 Mastenbroek
+ woensdag 2 december 1801 Mastenbroek in de kerk
Hendrikjen Jans SCHUTTE
* maandag 11 april 1757 Mastenbroek
+ zaterdag 21 februari 1829 ´s Heerenbroek
Aalt Dirks DOCTOR
* zondag 30 maart 1749 Zalk
+ zondag 28 februari 1790 Zalk en Veecaten
Willempje Reinders de LEEUW
* zondag 12 maart 1758 Mastenbroek
+ woensdag 31 maart 1790 Zalk en Veecaten
x zondag 4 mei 1783
Mastenbroek
x dinsdag 18 juni 1782
Zalk
Egbert Warnar STOEL
* donderdag 1 april 1790 ´s Heerenbroek
+ vrijdag 29 juli 1853 Zalk en Veecaten
Hermina Aalts DOCTER
* woensdag 4 maart 1789 Zalk
+ vrijdag 4 januari 1850 Zalk en Veecaten
x zaterdag 11 juli 1812
Zalk en Veecaten
Warner STOEL
* zondag 24 januari 1813 ´s Heerenbroek
+ woensdag 29 december 1875 ´s Heerenbroek

     
Kwartierblad van
Jentje van MARLE












Jan Hendriks van MARLE
* ca 1725
+ vrijdag 16 januari 1807 Mastenbroek
Hilligjen JACOBS
* Zwartsluis



x zondag 4 december 1768
Mastenbroek

Jacob Jans van MARLE
* zondag 17 september 1775 Wilsum
+ vrijdag 17 maart 1837 Mastenbroek
Machteltje Gerrits STOEL
* 1769 Mastenbroek
+ woensdag 3 mei 1837 Mastenbroek
x 1800-1810
Mastenbroek
Jentje van MARLE
* maandag 6 augustus 1810 ´s Heerenbroek
+ woensdag 15 april 1885 ´s Heerenbroek

       
Kwartierblad van
Jan Jans van de HOEK
Klaas JANS
* voor 1710 Zalk?
+ donderdag 23 januari 1783 Zalk
Janna HENDRIKS
* voor 1710
+ dinsdag 5 april 1768 Zalk






x maandag 14 april 1727
Zalk



Hendrik CLAASZ
* zaterdag 28 februari 1728 Zalk
+ woensdag 30 juli 1783 Zalk
Teunisje DIRKS
* voor 1745
+ zaterdag 27 december 1794 Zalk


x zondag 19 oktober 1760
Zalk

Jan Hendriks van de HOEK
* zondag 29 oktober 1769 Zalk
+ dinsdag 21 maart 1826 Zalk
Janna JANS
* 1763 Hattem
+ dinsdag 29 september 1818 Zalk
x zondag 3 juli 1796
Zalk
Jan Jans van de HOEK
* zaterdag 10 augustus 1799 in het dorp van Zalk
+ zondag 8 maart 1885 Zalk en Veecaten

              
Kwartierblad van
Willemiena ESTER
Lenns (Lourens) ESTER
* zondag 4 november 1696 Otzenrath
+ vrijdag 11 juni 1734 Otzenrath
Christina GERRESHEIM
* ca 1700 Jüchen
+ na 1721
Albert JANS
* voor 1720
+ dinsdag 17 juni 1738 Zwolle
Wibbigjen KLASS
* voor 1720
+ dinsdag 9 mei 1769 Zwolle
Antoni Jansz. LENDERINK
* zondag 18 mei 1710 Olst
+ na 1747
Janna Jansen VOS
* voor 1730
+ voor 1769 Raalte
Derk MEIJER



x woensdag 28 januari 1722
Jüchen
x voor 1736

x voor 1749


Jannes (Johannes Peter) ESTER (ESSER)
* zondag 4 oktober 1722 Otzenrath
+ vrijdag 13 maart 1789 Zwolle
Janna Alberts ALBERS (HO(O)GENKAMP)
* zondag 22 januari 1736 Zwolle
+ vrijdag 6 april 1781 Zwolle
Derk LENDERINK
* zondag 17 november 1748 Olst
+ zaterdag 20 januari 1827 Voorst
Maria Derks MEIJER
* voor 1754
+ vrijdag 7 augustus 1812 Raalte
x zondag 26 februari 1764
Zwolle
x voor 1771

Jannes ESTER
* zondag 10 juli 1768 Zwolle in de Grote Kerk
+ donderdag 5 december 1833 Hasselt
Berendina LENDERINK
* zondag 17 februari 1771 Raalte
+ zondag 25 februari 1838 Zwartsluis
x maandag 16 januari 1792
Zwolle
Willemiena ESTER
* maandag 1 april 1799 Zwolle
+ maandag 22 april 1872 Zalk en Veecaten

    
Kwartierblad van
Jan Wolberts van ZUTHEM












Peter WOLBERTS
* Zwolle






Wolbert Peters van ZUTHEM
* ca. 1744 Zwolle
+ donderdag 7 april 1825 Zalk
Berendje BARTELS (WISSINK)
* ca. 1752
+ zaterdag 25 juni 1814 Zalk
x
(niet in Zalk)
Jan Wolberts van ZUTHEM
* woensdag 27 juli 1796 Zalk
+ zaterdag 1 december 1877 Oldebroek

               
Kwartierblad van
Annigje KWAKKEL
Willem Alberts QUAKKEL
* zondag 28 mei 1702 Oosterwold
+ dinsdag 19 juli 1757 Oosterwolde
Hendrijna JACOBS
* zondag 28 januari 1703 Zalk
+ ca 1748 Oosterwolde
Jan EFTINCK


Petertje WILLEMS


Hendrik GOSENS
* zondag 18 mei 1721 Hattem

Janna (Johanna) LAMBERTS


Jan ALBERTS


Lutgertjen DRIES


x zondag 3 april 1729
Oosterwolde

x zondag 25 augustus 1748
Hattem
x dinsdag 24 november 1744
Hattem
Jacob Willems QUAKKEL
* zondag 1 februari 1733 Oosterwolde
+ maandag 19 februari 1810 Oosterwolde
Annigjen JANS
* woensdag 3 oktober 1736 Hattem
+ dinsdag 14 november 1775 Oosterwolde
Gosen HENDRIKS
* zondag 4 mei 1749 Hattem
+ voor 1783
Liesbeth (Elisabet) JANS
* zondag 11 september 1757 Hattem

x zondag 29 april 1759
Oosterwolde
x zondag 12 juli 1778
Hattem
Hendrik Jacobs KWAKKEL
* maandag 22 juli 1771 Oosterwolde
+ maandag 13 juni 1825 Kampen
Lutgertje GOOSSENS
* zondag 23 december 1781 Hattem
+ woensdag 22 februari 1837 Kampen
x vrijdag 13 juni 1806
Kampen
Annigje KWAKKEL
* maandag 24 augustus 1807 Kampen
+ zondag 10 oktober 1869 Oldebroek

             
Kwartierblad van
Derk VISSER
Herman Janse VISSCHER
* dinsdag 18 augustus 1705 Heerde
+ vrijdag 22 april 1791 Hattem
Gerritje Gerrits BREDENHOFF
* zondag 10 juni 1703 Heerde
+ dinsdag 15 april 1788 Hattem
Berent KASPERS

+ vrijdag 5 september 1777 Hattem
Marrigjen JANS

+ vrijdag 2 februari 1781 Hattem
Dirk LUBBERTS

+ woensdag 19 juni 1776 Veessen
Fennigjen HARMSEN

+ vrijdag 30 oktober 1789 Veessen


x zondag 21 november 1734
Heerde



Jan VISSER
* zondag 16 oktober 1740 Heerde
+ dinsdag 28 mei 1782 Hattem
Hendrikjen KASPERS (CASSPERS)
* zondag 8 december 1743
+ donderdag 11 april 1811 Hattem
Lubbertus DIRKS (LANGEVOORT)
* zaterdag 5 november 1746 Veessen

Hendrikjen JANS (de WITTE)
* ca. 1750 Veessen(?)

x zondag 12 mei 1776
Hattem
x 1770-1783
Veessen(?)
Gerrit VISSER
* vrijdag 15 februari 1782 Hattem
+ vrijdag 9 mei 1856 Hattem
Hendrina LANGEVOORT
* woensdag 10 april 1782 Veessen
+ donderdag 5 februari 1874 Hattem
x zondag 1 januari 1804
Hattem
Derk VISSER
* maandag 4 januari 1819 Hattem
+ zondag 16 oktober 1898 Zwolle

            
Kwartierblad van
Janna Alberdina JASPERS
Jan JASPERS
* vrijdag 1 december 1724 Doetichem
+ woensdag 9 december 1795 Doetichem
Hendrikka NIJENHUIJS

+ vrijdag 28 juli 1797 Hattem
Tobias Hendrik PARTES
* Hattem?
+ voor 1790 Hattem
Hendrina ZWERTS

+ zaterdag 15 mei 1790 Hattem
Jan LAMMERTS





x woensdag 3 mei 1752
Doetichem
x zondag 21 maart 1751
Hattem


Jan JASPERS
* woensdag 5 november 1755 Doetichem
+ maandag 22 oktober 1810 Hattem
Blandina Catharina PARTES
* zaterdag 10 april 1751 Hattem
+ zaterdag 2 april 1831 Hattem
Jan Jansen (van NEE)
* 1740-1755 Windesheim
+ woensdag 27 december 1797 Windesheim
Albertjen CORNELIS
* Zuthem(?)
+ na 1819 Windesheim
x zondag 30 maart 1783
Hattem
x zondag 5 november 1780
Windesheim
Hendrikus JASPERS
* woensdag 8 december 1790 Hattem
+ vrijdag 19 januari 1877 Hattem
Janna Jans van NEE
* donderdag 10 april 1783 Windesheim
+ zaterdag 1 juni 1867 Hattem
x vrijdag 24 september 1819
Hattem
Janna Alberdina JASPERS
* maandag 23 april 1821 Hattem
+ maandag 7 november 1864 Wapenveld

           
Kwartierblad van
Bessel REGTERSCHOT
Hendrik Bartels KLEIN REGTERSCHOT
* circa 1720

NN




Evert Tijmens van PUTTEN
* zondag 29 januari 1702 Heerde

Jentjen AALBERS
* circa 1700 naw Epe





x zondag 27 februari 1729
Heerde

Hendrik Jan REGTERSCHOT
* zondag 5 december 1751 Pleegst (Wesepe)
+ dinsdag 28 september 1813 Olst
Geese ALBERTS
* 1751
+ vrijdag 30 november 1827 Olst
Jacob Everts van PUTTEN
* zondag 12 mei 1743 Heerde
+ vrijdag 27 januari 1815 Heerde
Aaltje(n) BESSELS


x voor 1778


Lambert (Jan) REGTERSCHOT
* zondag 2 mei 1779 Pleegste onder Raalte
+ zaterdag 5 januari 1861 Heerde
Janna van PUTTEN
* donderdag 17 december 1778 Heerde
+ maandag 6 maart 1826 Heerde
x zondag 22 mei 1803
Heerde
Bessel REGTERSCHOT
* zondag 21 augustus 1825 Heerde
+ donderdag 21 november 1901 Wapenveld

       
Kwartierblad van
Johanna EILANDER
Claes Gerrits EIJLANDER
* woensdag 4 mei 1707 Heerde

Hendrikje HENRIX








x woensdag 29 maart 1747
Heerde



Klaas KLAASSEN (EILANDER)
* zondag 5 april 1750 Heerde
+ maandag 30 november 1801 Heerde
Gargje Berents DOORNINKS (DOORNINCKS)
* ca 1747
+ zondag 27 september 1807 Veessen


x zondag 28 april 1782
Heerde

Klaas Klaassen EILANDER
* woensdag 8 oktober 1783 Heerde
+ zondag 13 november 1836 Heerde
Johanna Cornelis Hendriks SPIJKER
* circa 1780 Welsum
+ vrijdag 3 mei 1850 Wapenveld
x voor 1809
Heerde?
Johanna EILANDER
* donderdag 4 mei 1826 Wapenveld
+ maandag 8 december 1890 Wapenveld

       
Kwartierblad van
Jan HARMSEN












Harmen JANSEN

+ voor 1809
Cornelia van der LINDEN

+ voor 1809
Arend NIJMAN

+ voor 1809
Johanna (Harms) OVERMARS
* ca. 1749 Duur?
+ vrijdag 17 maart 1809 Olst
x voor 1782

x zondag 11 juli 1784
Wijhe
Jan HARMS
* ca. 1782 ´s Graveland
+ woensdag 26 september 1860 Olst
Everdina Arends NIJMAN
* vrijdag 2 maart 1787 Olst
+ zaterdag 2 april 1853 Buurschap Duur onder Olst
x zondag 4 december 1808
Olst
Jan HARMSEN
* woensdag 1 januari 1823 Gorssel
+ woensdag 24 februari 1864 Heerde

             
Kwartierblad van
Trijntje van den BERG
Jan van den BERG


Gerrigje NN




Hermen (Harmen) (Hermannus) JANS

+ voor 1782 Vorchten (?)
Jannigje (Jennigjen) HERMS (HARMS)


Jan PETERS


Gerharda (Garada) TEUNIS (TEUNISSEN)





x maandag 23 mei 1768
Heerde
Hendrik van den BERG
* circa 1769 Olst
+ vrijdag 26 augustus 1831 Veessen
Trientjen (Reintje) (Trijntje) de JANS (du JEU) (JURRIEU)
* circa 1763 Veessen ?
+ zondag 30 augustus 1829 Heerde
Hendrik Hermsz ZWERUS
* zondag 30 september 1770 Vorgten
+ zondag 28 november 1841 Vorgten
Hermina JANS
* woensdag 28 augustus 1771 Veessen
+ zondag 29 juli 1860 Vorgten (Heerde)

x zondag 10 november 1793
Vorgten
Jan van den BERG
* donderdag 12 augustus 1802 Veessen
+ donderdag 1 september 1842 Wapenveld
Janna ZWERUS
* dinsdag 29 april 1794 Vorgten
+ dinsdag 1 april 1879 Wapenveld
x maandag 5 januari 1829
Heerde
Trijntje van den BERG
* zondag 18 oktober 1829 Veessen
+ vrijdag 30 oktober 1914 Heerde

               
Kwartierblad van
Barend van de MARS
Roelof van de MARS

+ voor 1846 Terwolde
Leida Berents KLEIBOER

+ voor 1846 Terwolde
Jannes TESSEMAKER
* zondag 26 juni 1763 Oene
+ donderdag 10 december 1835 Oene
Grietje OOSTERBROEK
* zondag 14 november 1762 Oene
+ zondag 3 mei 1835 Oene
Harmen BRUIN
* zondag 6 juli 1749 Epe
+ woensdag 21 februari 1810 Epe
Janna BERENDS

+ dinsdag 10 februari 1801 Epe
Gerrit Aarts van den BERG

+ woensdag 15 juli 1807 Heerde
Anna DANIELS
* circa 1745
+ na 1814

x zondag 16 juli 1786
Oene
x zondag 6 mei 1781
Epe
x zondag 27 maart 1768
Heerde
Berend Roelofs van de MARS
* vrijdag 28 augustus 1789 Terwolde
+ dinsdag 8 september 1846 Epe
Aaltje TESSEMAKER
* zondag 6 april 1788 Oene
+ zondag 11 augustus 1861 Oene
Peter BRUIN
* zondag 2 december 1792 Oene (gem. Epe)
+ donderdag 27 december 1877 Oene (gem. Epe)
Egbertje Gerrits van den BURG
* zaterdag 26 september 1778 Heerde
+ zondag 18 maart 1849 Oene
x maandag 29 maart 1813
Vaassen
x zaterdag 12 maart 1814
Epe
Jannes van de MARS
* zaterdag 23 september 1815 Nijbroek (gem. Voorst)
+ zaterdag 23 februari 1884 Epe
Anna (Johanna) BRUIN
* donderdag 26 maart 1818 Oene
+ dinsdag 20 oktober 1885 Oene
x zaterdag 11 oktober 1834
Epe
Barend van de MARS
* vrijdag 25 september 1835 Oene
+ vrijdag 22 februari 1895 Epe

               
Kwartierblad van
Teuntje KAMPHUIS
Tijmen Rutger KAMPHUIS

+ woensdag 3 december 1760 Vaassen
Hendrikje ALBERTSDR
* zondag 12 januari 1721 Vaassen
+ Epe
Lambert Derks BRUMMEL
* donderdag 21 april 1718 Epe
+ dinsdag 13 november 1804 Epe
Hendrikje (Derekjen) JANS (BOER)
* zondag 16 juli 1724 Epe
+ woensdag 23 januari 1782 Epe
Jan OONK

+ dinsdag 16 februari 1751 Geesteren
Jenniken HIDDINK

+ Geesteren
Aart DIRKSZ
* zondag 4 oktober 1722 Epe
+ na 1762 Epe
Swaentje Jans

+ na 1763 Epe
x zondag 21 juni 1744
Vaassen
x vrijdag 17 november 1747
Epe

x zaterdag 4 februari 1747
Epe
Timen Timens KAMPHUIS
* zaterdag 1 oktober 1757 Epe
+ maandag 21 oktober 1833 Epe
Heijltjen Lammerts BRUMMEL
* zaterdag 1 oktober 1757 Epe
+ woensdag 4 juli 1827 Epe
Willem ONCK
* zondag 11 oktober 1750 Geesteren
+ dinsdag 27 november 1827 Epe
Jacomina Aarts SCHUURMAN
* zondag 5 augustus 1753 Epe
+ dinsdag 5 mei 1795 Vaassen
x zondag 24 februari 1788
Epe
x zondag 5 mei 1782
Epe
Lammert KAMPHUIS
* dinsdag 16 februari 1790 Epe
+ woensdag 14 mei 1856 Epe
Janna Willems van ONCK
* woensdag 16 oktober 1793 Epe
+ zondag 5 oktober 1834 Epe
x vrijdag 4 september 1818
Epe
Teuntje KAMPHUIS
* woensdag 10 november 1824 Epe
+ zondag 10 november 1901 Epe

               
Kwartierblad van
Bouwe Daniëls van der MEULEN
Daniël BOUWES
* circa 1744 Oenkerk
+ donderdag 12 september 1782 Kollum
Sjoukje POPKES (TEYEMA)
* vrijdag 10 april 1750 Bergum
+ dinsdag 21 december 1830 Eestrum
Klaas Jans FEENSTRA
* maandag 10 januari 1746 Veenwouden
+ woensdag 22 november 1820 Garijp
Baukjen TIJSSES (de VRIES)
* vrijdag 10 mei 1748 Hardegarijp
+ woensdag 2 februari 1820 Garijp
Sipke Symens ALGERA
* zondag 13 september 1739 Suawoude
+ zaterdag 25 april 1807 Tietjerk
Trijntje AARNS
* zondag 11 mei 1738 Giekerk
+ zaterdag 26 februari 1825 Bergum
Pyter Andries KOOISTRA
* zondag 6 november 1746 Suawoude
+ maandag 1 juni 1818 Oenkerk
Aaltje BARTELDS
* november 1752 Bergum
+ zaterdag 4 maart 1826 Hempens
x zondag 4 augustus 1771
Kollum
x zondag 5 mei 1771
Hardegarijp
x zondag 4 mei 1760
Suawoude
x zondag 9 mei 1779
Tietjerk
Bouwe Daniëls van der MEULEN
* dinsdag 25 juli 1775 Kollum
+ woensdag 27 september 1826 Suawoude
Trijntje Klases FEENSTRA
* woensdag 11 oktober 1775 Hardegarijp
+ zaterdag 25 mei 1816 Suawoude
Rindert Sipkes ALGERA
* zondag 18 februari 1776 Tietjerk
+ maandag 2 juni 1856 Hardegarijp
Neeltje Pieters KOOISTRA
* vrijdag 18 februari 1780 Tietjerk
+ zondag 13 februari 1859 Opsterland
x zondag 10 mei 1801
Garijp
x vrijdag 5 september 1800
Suawoude
Daniël Bouwes van der MEULEN
* vrijdag 2 januari 1807 Suawoude
+ vrijdag 29 oktober 1886 Suawoude
Sijke Rinderts ALGERA
* donderdag 7 maart 1811 Tietjerk
+ vrijdag 10 september 1852 Suawoude
x donderdag 7 mei 1829
Bergum
Bouwe Daniëls van der MEULEN
* dinsdag 31 januari 1832 Suawoude
+ zondag 8 september 1907 Suawoude

               
Kwartierblad van
Grietje Aans ALGRA
Sipke Symens ALGERA
* zondag 13 september 1739 Suawoude
+ zaterdag 25 april 1807 Tietjerk
Trijntje AARNS
* zondag 11 mei 1738 Giekerk
+ zaterdag 26 februari 1825 Bergum
Sybren JANS
* zondag 2 oktober 1740 Cornjum
+ voor 1787
Lysbeth (Lijsbert) JACOBS
* circa 1735 Grouw
+ voor 1787 Lekkum
Rykle DIRKS
* zondag 5 maart 1719 Hardegarijp
+ 1798 Oenkerk
Eelkje YEBELES (GEERTS)
* circa 1733 ws Veenwoudsterwal
+ Oenkerk
Hendrik Douwes van der HEIDE
* maandag 1 maart 1734 Oenkerk
+ vrijdag 12 februari 1819 Oenkerk
Aatje DIRKS
* circa 1740 Stiens
+ donderdag 15 april 1819 Oenkerk
x zondag 4 mei 1760
Suawoude
x 1763

x zondag 15 december 1754
Tietjerksteradeel
x zondag 17 mei 1767
Oenkerk
Symen Sipkes ALGRA
* dinsdag 14 april 1761 Suawoude
+ dinsdag 12 januari 1841 Hardegarijp
Sytske SYBRENS (ALGERSMA)
* donderdag 7 juli 1763 Lekkum
+ vrijdag 24 juni 1853 Hardegarijp
Dirk Rykles van der VEEN
* woensdag 2 oktober 1776 Oenkerk
+ donderdag 20 januari 1848 Tietjerk
Grietje Hendriks van der HEIDE
* december 1776 Oenkerk
+ dinsdag 21 april 1863 Hardegarijp
x zondag 14 mei 1786
Suawoude
x zondag 23 mei 1802
Oenkerk
Aa(r)n Symens ALGRA
* vrijdag 10 juni 1803 Hardegarijp
+ zondag 15 april 1866 Hardegarijp
Eelkje(n) Dirks van der VEEN
* dinsdag 8 maart 1803 Oenkerk
+ woensdag 11 april 1883 Hardegarijp
x maandag 24 mei 1824
Bergum
Grietje Aans ALGRA
* woensdag 13 juni 1832 Hardegarijp
+ vrijdag 17 juli 1891 Suawoude

               
Kwartierblad van
Dirk Aans ALGRA
Sipke Symens ALGERA
* zondag 13 september 1739 Suawoude
+ zaterdag 25 april 1807 Tietjerk
Trijntje AARNS
* zondag 11 mei 1738 Giekerk
+ zaterdag 26 februari 1825 Bergum
Sybren JANS
* zondag 2 oktober 1740 Cornjum
+ voor 1787
Lysbeth (Lijsbert) JACOBS
* circa 1735 Grouw
+ voor 1787 Lekkum
Rykle DIRKS
* zondag 5 maart 1719 Hardegarijp
+ 1798 Oenkerk
Eelkje YEBELES (GEERTS)
* circa 1733 ws Veenwoudsterwal
+ Oenkerk
Hendrik Douwes van der HEIDE
* maandag 1 maart 1734 Oenkerk
+ vrijdag 12 februari 1819 Oenkerk
Aatje DIRKS
* circa 1740 Stiens
+ donderdag 15 april 1819 Oenkerk
x zondag 4 mei 1760
Suawoude
x 1763

x zondag 15 december 1754
Tietjerksteradeel
x zondag 17 mei 1767
Oenkerk
Symen Sipkes ALGRA
* dinsdag 14 april 1761 Suawoude
+ dinsdag 12 januari 1841 Hardegarijp
Sytske SYBRENS (ALGERSMA)
* donderdag 7 juli 1763 Lekkum
+ vrijdag 24 juni 1853 Hardegarijp
Dirk Rykles van der VEEN
* woensdag 2 oktober 1776 Oenkerk
+ donderdag 20 januari 1848 Tietjerk
Grietje Hendriks van der HEIDE
* december 1776 Oenkerk
+ dinsdag 21 april 1863 Hardegarijp
x zondag 14 mei 1786
Suawoude
x zondag 23 mei 1802
Oenkerk
Aa(r)n Symens ALGRA
* vrijdag 10 juni 1803 Hardegarijp
+ zondag 15 april 1866 Hardegarijp
Eelkje(n) Dirks van der VEEN
* dinsdag 8 maart 1803 Oenkerk
+ woensdag 11 april 1883 Hardegarijp
x maandag 24 mei 1824
Bergum
Dirk Aans ALGRA
* zondag 7 januari 1827 Bergum
+ donderdag 4 februari 1875 Rinsumageest

               
Kwartierblad van
Nieske Sjoerds BOONSTRA
Eelke ROMMERTS (BOONSTRA)
* dinsdag 13 januari 1750 Garijp
+ dinsdag 23 mei 1815 Garijp
Sytske JOHANNES (HELDER)
* zondag 11 april 1745 Boornbergum
+ mei 1787 Garijp
Eite Pieters OFFRINGA
* zondag 19 januari 1749 Oudkerk
+ zaterdag 19 januari 1799 Oudega
Jinke (Jenke) CLAASESDR
* maandag 6 december 1745 Oudega
+ voor 1785
Folkert Annes FENNEMA
* zaterdag 2 februari 1726 Suameer
+ woensdag 1 juli 1812 Suameer
Hylkjen WOLTERS (de KROON)
* dinsdag 16 december 1738 Suameer
+ zaterdag 1 april 1809 Suameer
Albert Jelmers de BOER
* zondag 5 april 1750 Suameer
+ dinsdag 11 juli 1820 Suameer
Antje AEBES
* vrijdag 24 oktober 1749 Suameer
+ voor 1789 Suameer
x zondag 17 mei 1767
Garijp
x zondag 19 mei 1771
Oudega
x circa 1763

x zondag 4 juni 1775
Suameer
Eelke Eelkes BOONSTRA
* dinsdag 17 december 1776 Garijp
+ vrijdag 9 april 1852 Garijp
Sytske Eites OFFRINGA
* zondag 29 november 1778
+ zondag 10 april 1859 Garijp
Folke Folkerts FENNEMA
* zondag 26 april 1772 Suameer
+ zondag 7 maart 1847 Suameer
Nieske Alberts de BOER
* woensdag 1 april 1778 Suameer
+ donderdag 20 april 1854 Bergum
x zondag 21 oktober 1798
Garijp
x zondag 16 april 1797
Suameer
Sjoerd Eelkes BOONSTRA
* dinsdag 13 januari 1801 Garijp
+ zaterdag 30 december 1865 Garijp
Hylkje Folkerts FENNEMA
* zondag 20 februari 1803 Suameer
+ donderdag 28 februari 1884 Garijp
x zaterdag 10 mei 1828
Bergum
Nieske Sjoerds BOONSTRA
* zaterdag 21 augustus 1830 Garijp
+ woensdag 19 februari 1896 Rinsumageest

               
Kwartierblad van
Wytze Hendriks de JONG
Tjeerd (Terd) PAULUS
* maandag 29 september 1732 Suameer
+ juni 1799 Suameer
Minke (Meinke) REINDERS
* juni 1733 Nijega
+ woensdag 25 december 1833 Suameer
Hendrik Geerts HOUWINK
* circa 1731
+ juli 1795 Suameer
Hiltje HARTS
* zondag 2 april 1741 Suameer
+ woensdag 19 januari 1814 Suameer
Reinder RIENKS
* maandag 8 augustus 1729 Rottevalle
+ woensdag 16 februari 1803 Suameer
Wytske BARTELES
* zondag 2 november 1732 Opeinde
+ na 1775
Jelke HEDZERS
* zondag 25 december 1740 Suameer
+ 1797/1798 Suameer
Lijsbeth ROELOFS
* september 1748 Westergeest
+ na 1805
x zondag 18 mei 1755
Suameer
x zondag 14 september 1760
Suameer
x zondag 12 december 1756
Rottevalle
x zondag 3 april 1768
Suameer
Wytze Tjeerds de JONG
* circa 1760 Suameer
+ dinsdag 5 februari 1850 Suameer
Tjipkjen Hendriks HOUWINK
* circa 1770 Suameer
+ dinsdag 26 september 1854 Suameer
Kornelis Reinders EELKEMA
* maandag 6 juli 1767 Suameer
+ zaterdag 15 februari 1851 Suameer
Wemeltje Jelkes de ROOS
* zondag 14 december 1777 Suameer
+ zaterdag 4 januari 1840 Suameer
x zondag 6 april 1788
Suameer
x zondag 13 mei 1798
Suameer
Hendrik Wytzes de JONG
* 1791 Suameer
+ vrijdag 21 mei 1852 Suameer
Wytske Cornelis EELKEMA
* zondag 9 maart 1800 Oostermeer
+ dinsdag 7 augustus 1866 Suameer
x zaterdag 22 maart 1817
Tietjerksteradeel
Wytze Hendriks de JONG
* vrijdag 13 augustus 1819 Suameer
+ zondag 18 juli 1875 Suameer

              
Kwartierblad van
Grietje Hendriks WIBBELINK
Hendrik WIBBELINK
* zondag 19 december 1706 Bathmen

Jenneken STEGINK
* zondag 6 januari 1709 Bathmen
+ zaterdag 20 januari 1781 Bathmen
Gerrit SCHOUWENBERG
* donderdag 20 juni 1697 Bathmen
+ woensdag 10 september 1766 Bathmen
Grietjen Jansen Op de BLANKENA (VELDERMAN)


Jan PIETERS
* circa 1721 Noorderdrachten
+ vrijdag 7 mei 1779 Ureterp
Tjitske ZWEITZES (SWEYTSES)
* circa 1724 Ureterp
+ vrijdag 18 april 1783 Ureterp
Kornelis



x zondag 26 april 1733
Bathmen
x zondag 22 maart 1733
Bathmen
x maandag 31 januari 1746
Ureterp

Hendrik WIBBELINK
* zondag 18 december 1740 Bathmen
+ donderdag 18 februari 1813 Bathmen
Teuntje GERRITS (SCHOUWENBERG)
* zondag 16 februari 1744 Bathmen
+ zondag 31 maart 1805 Bathmen
Sweitze Jans JANSMA
* 1760 Ureterp
+ dinsdag 18 november 1817 Drachten
Grietje KORNELIS
* circa 1759
+ maandag 19 februari 1810 Ureterp
x vrijdag 22 mei 1772
Bathmen
x zondag 21 september 1783
Ureterp
Hendrik WIBBELINK
* zondag 16 april 1786 Bathmen
+ zondag 23 augustus 1857 Sneek
Trijntje Sweitzes JANSMA
* circa 1793 Ureterp
+ maandag 17 april 1843 Drachten
x donderdag 23 mei 1816
Drachten
Grietje Hendriks WIBBELINK
* maandag 24 maart 1817 Noorddrachten
+ vrijdag 15 mei 1891 Garijp

             
Kwartierblad van
Geert Willems ZWOLSTRA
Geert Reinder ZWOL

+ 1775
Lijsbeth Jans JANS




Beernt BEERNTS
* zondag 17 maart 1726 Oostermeer

Sjoukje WIERDS (JANS)
* Oostermeer

Sybe ROELS
* circa 1712 Oostermeer
+ na 1757
Tietje FREERKS
* voor 1719 Oostermeer

x zondag 7 april 1737
Steenwijk

x zondag 16 januari 1746
Oostermeer
x zondag 24 november 1737
Oostermeer
Harmen Geertz. ZWOL(le)
* voor 1740 Zuidveen

Harmtie WILLEMS
* voor 1748 Rohel

Wierdt Beerents WIEDEMA (WIERDEMA)
* 1754 Oostermeer
+ maandag 12 maart 1827 Rottevalle
Grytje SYBES (STORM)
* circa 1748 Oostermeer
+ vrijdag 1 april 1836 Rottevalle
x zondag 14 december 1766
St. Johannesga
x zondag 7 februari 1773
Oostermeer
Willem Harmens ZWOLSTRA
* zondag 13 augustus 1769 St. Johannesga
+ zaterdag 7 december 1833 Oostermeer
Tietje (Tytje) Wierds WIERDEMA
* circa 1782 Oostermeer
+ dinsdag 30 mei 1826 Oostermeer
x zondag 22 september 1799
Langezwaag
Geert Willems ZWOLSTRA
* circa 1809 Oostermeer
+ zondag 18 juli 1852 Oostermeer

           
Kwartierblad van
Aardtje (Atje) Alberts SCHAAFSMA




Johannes SJOERDS
* circa 1725 Rottevalle
+ circa 1797 Rottevalle
Froukjen BRANDS
* circa 1725
+ circa 1803 Rottevalle
Gerrit GERLOFS
* circa 1720 Oostermeer

Berber DOUWES
* circa 1720 Rottevalle



x circa 1746
Rottevalle
x zondag 24 juli 1740
Rottevalle
Jakob ALBERTS


Maayke WIEBES


Sjoerd Johannes de HEER
* circa 1744 Rottevalle
+ vrijdag 17 augustus 1832 Rottevalle
Aatje (Ats) GERRITS (GEERTS)
* zondag 2 februari 1749 Rottevalle
+ vrijdag 28 mei 1824 Opeinde

x zondag 10 juni 1770
Rottevalle
Albert Jacobs SCHAAFSMA
* circa 1779 Noordwolde
+ zaterdag 13 juli 1816 Noorderdrachten
Froukjen Sjoerds de HEER
* vrijdag 21 maart 1788 Rottevalle
+ zondag 23 september 1866 Rottevalle
x zondag 5 november 1809
Kortezwaag
Aardtje (Atje) Alberts SCHAAFSMA
* donderdag 21 mei 1812 Berlikum
+ dinsdag 16 mei 1871 Oostermeer

           
Kwartierblad van
Bernardus Sietze HOLTROP
Jan Bernardus HOLTRUP
* zondag 28 januari 1703 Beetsterzwaag
+ 1781
Reinske WALLES


Broer EGBERTS


Sytske MEINDERTS






x voor 1737




Bernardus Jans HOLTROP
* circa 1746 Delfstrahuizen
+ donderdag 12 november 1829 Delfstrahuizen (Schoterland)
Grietje BROERS
* donderdag 15 september 1746 Defstrahuizen
+ dinsdag 13 april 1819 Delfstrahuizen (?)
Hendrik Luikes BAAS


Aaltje ANNES


x zondag 5 mei 1771
Delfstrahuizen

Sytse Bernardus HOLTROP
* maandag 12 januari 1784 Delfstrahuizen
+ vrijdag 29 maart 1839 Oosterhaule (Doniawerstal)
Antje Hendriks BAAS
* woensdag 28 januari 1784 Oosterhaule
+ zondag 5 januari 1845 Oosterhaule
x zondag 22 april 1804
Oostehaule
Bernardus Sietze HOLTROP
* vrijdag 12 juni 1812 Joure (Haskerland)
+ dinsdag 27 januari 1891 Doniawerstal

       
Kwartierblad van
Willemke Harmens de JONGE












Roelof Geerts de JONGE


Annigjen Harms BRINK


Tijmens Jans KLOMP


Willemtje Pieters KRUL




Harmen Roelofs de JONGE
* circa 1793 Sintjohannesga
+ zondag 21 augustus 1864 Franeker
Geertje Thymens KLOMP
* circa 1797 Sintjohannesga?
+ maandag 10 september 1860 Schoterland
x zondag 13 juli 1817
Schoterland
Willemke Harmens de JONGE
* donderdag 25 mei 1820 St. Jansga (Schoterland)
+ woensdag 29 februari 1888 Oosterhaule

         
Kwartierblad van
Kerst Martens POSTMA




Pieter KERSTENS


Antje KLAZES








Gosse Gosses POSTMA
* circa 1783
+ maandag 8 juli 1872 Doniawerstal
Pierkje Pieters HETTINGA


Kerst Pieters van der ZWAAG
* circa 1784 Westermeer
+ woensdag 2 augustus 1826 Joure (Haskerland)
Janke Jans VEENSTRA
* circa 1788
+ dinsdag 21 juni 1825 Haskerland


Marten Gosses POSTMA
* donderdag 21 november 1811 Doniawerstal
+ vrijdag 24 juni 1898 Doniawerstal
Rinske Kerstes van der ZWAAG
* circa 1812
+ dinsdag 13 maart 1877 Doniawerstal
x vrijdag 14 april 1837
Doniawerstal
Kerst Martens POSTMA
* dinsdag 9 juni 1840 Langweer (Doniawerstal)
+ donderdag 14 oktober 1920 Leeuwarden

   
Kwartierblad van
Aaltje Sjoerds de VRIES


















Sjoerd Durks de VRIES
* circa 1804
+ vrijdag 11 juni 1875 Doniawerstal
Aukjen Wouters SCHAAP
* circa 1803
+ dinsdag 3 maart 1885 Doniawerstal
x zaterdag 2 november 1833
Doniawerstal
Aaltje Sjoerds de VRIES
* donderdag 9 september 1841 Doniawerstal
+ vrijdag 12 februari 1909

           
Kwartierblad van
Koop Andries KEIZER
Mannus (Hermanus) KEIZER
* 1730-1735

Trijntje OEBLES


Cornelis ROELOFS


Minke LIEUWES






x dinsdag 16 april 1765
Leeuwarden



Gerrit Hermanus KEIZER
* vrijdag 11 augustus 1769 Leeuwarden
+ maandag 7 maart 1808 Wolvega
Jeltie Cornelis BRANDSMA
* zaterdag 2 april 1774 Brantgem

Reitze Koops BOS
* circa 1768
+ woensdag 15 maart 1837 Weststellingwerf
Grietje Jelles BOSMA


x zondag 15 september 1793
Leeuwarden

Andries Gerrits KEIZER
* donderdag 17 maart 1803 Blesse
+ maandag 16 april 1894 Wolvega
Lamkje Reitzes BOS
* zondag 5 december 1802 Oldetrijne
+ zaterdag 13 maart 1875 Wolvega
x woensdag 10 mei 1826
Wolvega
Koop Andries KEIZER
* zaterdag 27 augustus 1836 Wolvega
+ vrijdag 16 maart 1917 Oudeschoot

     
Kwartierblad van
Jantje Pieters WESTERHOF












Hendrik Sjerps WESTERHOF
* circa 1784
+ woensdag 11 januari 1871 Weststellingwerf
Wemmigje Pieters SCHREUR
* circa 1780
+ vrijdag 10 maart 1854 Weststellingwerf




Pieter Hendriks WESTERHOF
* maandag 11 mei 1812 Wolvega (Weststellingwerf)
+ woensdag 19 september 1894 Weststellingwerf
Klaasje Hendriks SCHREUR
* circa 1811
+ maandag 12 maart 1883 Weststellingwerf
x vrijdag 15 mei 1835
Weststellingwerf
Jantje Pieters WESTERHOF
* dinsdag 23 augustus 1836 Oldeholtpa
+ vrijdag 21 november 1930 Oudeschoot

   
Kwartierblad van
Folkert Jimmes BROUWER


















Jimme Hylkes BROUWER
* circa 1789
+ zondag 12 april 1868 Schoterland
Sjoukjen Folkerts BOUMA
* circa 1797
+ zaterdag 7 september 1833 Schoterland
x zondag 30 maart 1817
Schoterland
Folkert Jimmes BROUWER
* woensdag 18 juli 1821 Schoterland
+ zondag 20 mei 1900 Schoterland

   
Kwartierblad van
Beeuwke Luitjens TALSMA


















Luitjen Sakes TALSMA
* circa 1793
+ zondag 18 april 1875 Schoterland
Akke Jans HOEKSTRA
* circa 1801
+ zondag 18 september 1836 Schoterland
x woensdag 16 mei 1821
Schoterland
Beeuwke Luitjens TALSMA
* zaterdag 23 oktober 1824 Schoterland
+ woensdag 21 juni 1916 Schoterland

   
Kwartierblad van
Jan Willemse OKKERMAN


















Willem OKKERMAN
* circa 1731
+ zondag 24 november 1811 Zeist
Ida van WOERDEN


x dinsdag 12 november 1765
Bunnik
Jan Willemse OKKERMAN
* circa 1773
+ vrijdag 28 januari 1842 Zeist

   
Kwartierblad van
Joanna (Hanna) van SCHAIK


















Jacobus van SCHAIK
* zondag 8 augustus 1751 Bunnik

Petronella PAPPELENDAM


x dinsdag 23 november 1779
Bunnik
Joanna (Hanna) van SCHAIK
* maandag 18 december 1780 Bunnik
+ maandag 30 december 1850 Zeist

   
Kwartierblad van
Nicolaas WEEREN


















Jacob WEEREN


Gijp van WIJK



Nicolaas WEEREN
* circa 1791 Puijflijk (Gld)

   
Kwartierblad van
Jannigje van BEKKUM


















Steven Janssen van BEKKUM


Cornelia de KRUIJF



Jannigje van BEKKUM
* circa 1794 Amerongen

   
Kwartierblad van
Evert Cornelisz HEERSCHOP


















Cornelis HEERSCHOP


Marretje Pieters de ZAAIJER



Evert Cornelisz HEERSCHOP
* zondag 12 september 1784 Blaricum
+ woensdag 11 mei 1842 Blaricum

         
Kwartierblad van
Cornelia HOL
Geu(r)t Claese HOL


Merritje RUTHGERS


Hendrik Jansz. PUIJK

+ donderdag 6 april 1719 Blaricum
Lammertje VOS
* 1661 Blaricum






x donderdag 3 mei 1685
Blaricum


Rut Geun HOL
* donderdag 13 maart 1698 Laren
+ maandag 2 juni 1766 Blaricum
Neeltje PUIJK
* dinsdag 31 januari 1696 Blaricum
+ donderdag 1 juni 1752 Blaricum


x zaterdag 10 mei 1721
Blaricum

Jan Rutte HOL
* zondag 11 april 1723 Blaricum
+ maandag 12 februari 1810 Blaricum
Mietje Arends BOUWMAN


x zaterdag 11 december 1784
Blaricum
Cornelia HOL
* maandag 26 december 1785 Laren
+ donderdag 3 augustus 1843 Blaricum

   
Kwartierblad van
Willem PUIJK


















Willem PUIJK


Marretje ROZENDAAL



Willem PUIJK
* woensdag 13 februari 1799 Blaricum
+ zaterdag 27 december 1879 Blaricum

   
Kwartierblad van
Marritje de ZAAIJER


















Hindrik Willemsz de ZAAIJER
* vrijdag 30 juni 1769 Blaricum
+ zondag 20 september 1818 Blaricum
Gijsje Jacobsdr. HEERSCHOP
* zaterdag 22 januari 1774 Blaricum
+ woensdag 27 augustus 1845 Blaricum
x zaterdag 8 mei 1802
Blaricum
Marritje de ZAAIJER
* vrijdag 17 januari 1806 Blaricum
+ vrijdag 3 februari 1888 Blaricum

   
Kwartierblad van
Lambertus Joannes OUTSHOVEN


















Jan OUTSHOVEN


Betje HIJNE



Lambertus Joannes OUTSHOVEN
* circa 1795 Spaarnwoude
+ zaterdag 6 februari 1864 Zeist

   
Kwartierblad van
Geertruij van den BLAUWENDRAAT


















Cornelis Bartense van den BLAUWENDRAAT


Jannetje van den BRINK



Geertruij van den BLAUWENDRAAT
* circa 1797 Amersfoort
+ zondag 2 maart 1879 Zeist

   
Kwartierblad van
Adrianus van DENTEREN


















Jan van DENTEREN


Maria van KEULEN



Adrianus van DENTEREN
* circa 1813 Bunnik

   
Kwartierblad van
Willempje van der HORST


















Jan van der HORST


Willemijntje VERVOORT



Willempje van der HORST
* zondag 8 september 1816 Schalkwijk

     
Kwartierblad van
Adrianus OOSTENDIëN












Steven van OOSTINJE


Gerritje N.N.






Frans OOSTENDIëN
* circa 1763
+ vrijdag 17 februari 1843 Soest
Jannigje (Joanna) WIJMAN
* zondag 23 december 1781 Bunnik


Adrianus OOSTENDIëN
* circa 1812 Bunnik
+ maandag 9 september 1889 Odijk

   
Kwartierblad van
Aaltje WEERDESTIJN


















Pieter WEERDESTIJN
* circa 1785
+ vrijdag 17 februari 1854 Odijk
Drika van BEEK



Aaltje WEERDESTIJN
* woensdag 22 december 1819 Odijk
+ donderdag 26 december 1889 Odijk

   
Kwartierblad van
Willem van HATTUM


















Johannes (Hannis) van HATTUM
* circa 1778
+ donderdag 17 april 1823 Schalkwijk
Antonia (Toontje) OPSTAL

+ na 1823

Willem van HATTUM
* circa 1811 Schalkwijk
+ dinsdag 22 februari 1870 Odijk

       
Kwartierblad van
Hendrica HOOGSTRATEN












Gerardus van HOOGSTRAATEN


Hendrica van TOOR


Cozijn GOES


Adriana LELIVELT




Antonie HOOGSTRAATEN
* circa 1788 Afferden
+ zaterdag 19 april 1856 Bunnik
Gijsbertje GOES
* circa 1791 Bunnik
+ zaterdag 1 mei 1858 Odijk
x woensdag 30 november 1814
Bunnik
Hendrica HOOGSTRATEN
* woensdag 9 augustus 1815 Bunnik
+ maandag 6 juni 1898 Odijk

       
Kwartierblad van
Gijsbert BOEIJEN












Willem BOEIJEN


Johanna HOOGBERGEN


Teunis PEEK


Adriana van BEMMEL




Hendrik BOEIJEN
* circa 1765
+ donderdag 22 juli 1824 Bunnik
Cornelia PEEK
* circa 1801
+ zondag 3 december 1837 Bunnik

Gijsbert BOEIJEN
* circa 1813 Werkhoven
+ woensdag 5 november 1862 Bunnik

   
Kwartierblad van
Gerrigje (Gerarda) VERHOEF


















Hendrik VERHOEF


Johanna GOEDHART



Gerrigje (Gerarda) VERHOEF
* donderdag 31 oktober 1822 Achttienhoven
+ dinsdag 15 september 1857 Bunnik

   
Kwartierblad van
Dinge GOES


















Jan GOES


Cornelia VERWEIJ



Dinge GOES
* woensdag 12 januari 1814 Jutphaas
+ voor 1897

   
Kwartierblad van
Willemijntje (Wilhelmina) BROEKE


















Cornelis BROEKE


Cornelia BOM



Willemijntje (Wilhelmina) BROEKE
* vrijdag 26 maart 1819 Maarssenbroek
+ zondag 7 november 1897 Vleuten

     
Kwartierblad van
Dirk de BRUIJN












Johannes Berentse de BRUIJN
* circa 1698 Olphen

Catharina HENDRIKSE
* circa 1700 Maasbommel



x woensdag 17 november 1723
Wijk bij Duurstede

Johannes de BRUIJN
* vrijdag 26 augustus 1735 Tull en t Waal
+ maandag 25 april 1814 Schalkwijk
Stephana (Steventje) van NIJKERK


x dinsdag 9 mei 1780
Tull en t Waal
Dirk de BRUIJN
* dinsdag 23 januari 1781 Schalkwijk
+ zaterdag 12 mei 1849 Schalkwijk

       
Kwartierblad van
(Johanna) Maria de BREE












Joannes de BREE
* zondag 16 september 1736 Schalkwijk
+ circa 1777
Joanna ROSKAM
* zondag 16 september 1736 Schalkwijk
+ donderdag 24 maart 1763 Schalkwijk
Arie van ROOIJEN


Maria van BEMMEL


x dinsdag 9 november 1756
Schalkwijk
x zondag 2 juni 1737
Wijk bij Duurstede
Willem de BREE
* zaterdag 4 november 1758 Schalkwijk
+ woensdag 2 januari 1822 Tull en t Waal
Joanna (Jannigje) van ROOIJEN
* woensdag 27 november 1743 Schalkwijk
+ woensdag 2 januari 1822 Tull en ´t Waal

(Johanna) Maria de BREE
* maandag 5 februari 1787 Schalkwijk
+ zaterdag 16 januari 1864 Schalkwijk

   
Kwartierblad van
Ant(h)onie Pieter de KLERK


















Cornelis de KLERK


Adriaantje de LEUR



Ant(h)onie Pieter de KLERK
* circa 1790 Tienhoven
+ zondag 25 december 1864 Tull en ´t Waal

     
Kwartierblad van
Maria van WIJK














Berend SPLIET


Lena GROEN
* circa 1732
+ dinsdag 12 november 1816 Houten


Jan van WIJK

+ voor 1799
Hendrina SPLIET
* circa 1769
+ vrijdag 23 februari 1855 Tull en ´t Waal

Maria van WIJK
* circa 1802 Honswijk
+ woensdag 13 december 1871 Tull en ´t Waal

       
Kwartierblad van
Gerrit (Gerardus) WESTERMAN












Jean Gerardus WESTERMAN


Agnis PIEPER


Hendrik KERKHOF


Elisabeth van der KUIL




(Johannes) Hermanus WESTERMAN
* circa 1766
+ zaterdag 11 juni 1842 Jutphaas
Helena KERKHOF
* circa 1775
+ donderdag 9 februari 1843 Jutphaas

Gerrit (Gerardus) WESTERMAN
* circa 1805
+ woensdag 12 december 1900 Jutphaas

   
Kwartierblad van
Geertrui SPIEKMAN


















Aart SPIEKMAN


Gerrigje van den AKKER



Geertrui SPIEKMAN
* circa 1799
+ maandag 17 november 1856 Jutphaas

       
Kwartierblad van
Dirk van der MARK












Dirk van der MARK


Lijsje van WIJK


Johannes RIETVELD(t)


Maria van ´t KROEF




Hermanus (Hermannes) van der MARK
* circa 1781 Jutphaas
+ maandag 15 september 1828 Jutphaas
Wilhelmina (Willemijntje) RIETVELD(t)
* circa 1781 Jutphaas
+ vrijdag 8 juni 1849 Jutphaas
x donderdag 13 februari 1812
Jutphaas
Dirk van der MARK
* donderdag 18 januari 1816 Jutphaas
+ dinsdag 25 juni 1895 Jutphaas

     
Kwartierblad van
Johanna JANSEN












Johannes JANSEN


Pieternella SLUITER






Hermanus JANSEN
* circa 1776
+ vrijdag 23 september 1836 Jutphaas
Hendrika BILLARD



Johanna JANSEN
* woensdag 9 februari 1820 Jutphaas
+ maandag 28 mei 1888 Jutphaas

   
Kwartierblad van
Jacob SIJBRANT


















Jan SIJBRANT
* Vollenhove

Janna GOOSSENS
* Wijen
+ pre10-1720
x vrijdag 5 juni 1711
Kampen
Jacob SIJBRANT

+ zaterdag 25 augustus 1781 IJsselmuiden

   
Kwartierblad van
Hendrikje Fransen KWAADAKKER


















Frans KWAADAKERS

+ woensdag 14 januari 1778 IJsselmuiden
Liezabeth Hendriks RIJSEWIJK

+ woensdag 7 mei 1783 IJsselmuiden
x voor 1739
IJsselmuiden?
Hendrikje Fransen KWAADAKKER
* maandag 16 februari 1739 IJsselmuiden
+ woensdag 18 januari 1786 IJsselmuiden

     
Kwartierblad van
Egbert Hendriks STOEL












Jan Gerrits STOEL


Elsjen WILLEMSEN






Hendrik Jans STOEL
* donderdag 30 augustus 1663 Zalk en Veecaten
+ na 1706 Zalk?
Hendrikje JANS
* circa 1665
+ na 1706 Zalk?
x donderdag 3 april 1692
Zalk
Egbert Hendriks STOEL
* maandag 14 juni 1706 Zalk
+ maandag 1 juli 1782 Mastenbroek

   
Kwartierblad van
Machteld TEUNIS


















Teunis WARNERS
* donderdag 30 maart 1690 Zalk
+ zondag 24 september 1747 Zalk
Zeintje JANS
* Hattem

x zondag 12 maart 1719
Zalk
Machteld TEUNIS
* woensdag 1 januari 1721 Zalk
+ na 1756

     
Kwartierblad van
Reinder Peters de LEEUW












Reinder Peters de LEEUW
* voor 1665
+ vrijdag 17 augustus 1731 Zalk
Willempje WICHERS




x donderdag 9 februari 1679
Zalk

Peter Reynesen de LEEUW

+ voor 1723
Hendrina Driessen van SANTEN
* ´s-Heerenbroek


Reinder Peters de LEEUW
* voor 1721 ´s Heerenbroek
+ woensdag 11 juni 1783 Mastenbroek

               
Kwartierblad van
Lenns (Lourens) ESTER
Lentz SCHÜLLERS
* ca 1600 Garzweiler
+ na 1654 Garzweiler
Tringen PACK

+ na 1654 Garzweiler
Werner ARRETZ

+ na 1654 Garzweiler
Tringen SCHUNKEN

+ na 1655 Garzweiler
Werner KOCH
* 1590-1595 Wevelinghoven
+ voor 1655 Wevelinghoven
Treingen PEIL
* ca 1600 Wallrath
+ Wevelinghoven
Johan MUHRER

+ 1675-1676 Wevelinghoven
Giertgen ?


x ca 1625


x voor 1620

x ca 1635

Jan ESSER
* ca 1630 Garzweiler
+ woensdag 7 mei 1692 Garzweiler
Tringen ARRETZ (ARETS)
* ca 1636 Garzweiler
+ zondag 6 maart 1718 Garzweiler
Dederich (Theodor) KOCH
* ca 1630 Wevelinghoven
+ ca 1676 Wevelinghoven
Coen (Cunera) MUHRER
* 1637 Wevelinghoven
+ dinsdag 16 maart 1723 Wevelinghoven
x zondag 13 december 1654
Jüchen
x zaterdag 22 januari 1661
Wevelinghoven
Wilhelm ESSER
* maandag 6 september 1660 Otzenrath
+ zondag 8 juli 1736 Garzweiler
Catharina (Drientgen) KOCH
* maandag 13 oktober 1664 Wevelinghoven
+ donderdag 9 januari 1710 Garzweiler
x donderdag 18 september 1692
Wevelinghoven
Lenns (Lourens) ESTER
* zondag 4 november 1696 Otzenrath
+ vrijdag 11 juni 1734 Otzenrath

               
Kwartierblad van
Christina GERRESHEIM
Dahm von GERRESHEIM
* ca 1607 Wickrath
+ maandag 1 november 1683 Jüchen
Tringen SPECHTS (SPACHS, SPIECHS)
* ca 1618 Jüchen
+ zaterdag 24 januari 1671 Jüchen
Wilhelm HEYMANS
* ca 1610 Hasselsweiler
+ donderdag 26 juni 1670 Jüchen
Christine WINKEL (WINKELS)
* ca 1613
+ na 1685 Jüchen
Mewis ARETS

+ voor 1658 Garzweiler
Stingen KOCHS

+ voor 1658 Garzweiler
Zilles (Marcellus) ZILLESSEN
* ca 1613 Jüchen
+ zaterdag 16 februari 1692 Jüchen
Anna im HOFF
* ca 1615 Gubberath
+ donderdag 24 september 1676 Jüchen
x donderdag 24 april 1636
Wichrathberg
x zondag 30 augustus 1637
Wickrathberg

x ca 1634
Jüchen
Peter von GERRESHEIM
* 1636 Wickrath
+ na 1688 Jüchen
Giertgen HEYMANS
* ca 1640 Jüchen
+ na 1869 Jüchen
Lents ARETZ
* ca 1635
+ na 1688 Garzweiler
Steingen ZILLESSEN
* ca 1635 Jüchen
+ na 1688 Garzweiler
x zondag 18 april 1660
Jüchen
x maandag 23 december 1658
Jüchen
Conrad GERRESHEIM
* dinsdag 1 november 1667 Jüchen
+ na 1730 Jüchen
Elizabeth ARETZ
* Garzweiler
+ na 1722 Jüchen
x zondag 3 oktober 1688
Otzenrath
Christina GERRESHEIM
* ca 1700 Jüchen
+ na 1721

   
Kwartierblad van
Antoni Jansz. LENDERINK


















Jan Egberts LENDRINK


Berentjen JANSEN



Antoni Jansz. LENDERINK
* zondag 18 mei 1710 Olst
+ na 1747

     
Kwartierblad van
Willem Alberts QUAKKEL












Jan Albertsen (QUACKELER)
* ca 1640 Doornspijk

Aeltjen WILLEMS
* donderdag 11 mei 1651 Hulshorst



x april 1675
Nunspeet

Albert Jansen (QUACKELER)
* donderdag 23 januari 1676 Nunspeet
+ voor 1729 Oosterwolde
Reijntijen JANSEN
* donderdag 30 augustus 1674 Nunspeet (?)

x ca 1698

Willem Alberts QUAKKEL
* zondag 28 mei 1702 Oosterwold
+ dinsdag 19 juli 1757 Oosterwolde

  
Kwartierblad van
Hendrijna JACOBS


















Jacob JANSEN "OP ´T LAND IN VECATEN"




Hendrijna JACOBS
* zondag 28 januari 1703 Zalk
+ ca 1748 Oosterwolde

   
Kwartierblad van
Hendrik GOSENS


















Gosen JANSSEN (JANS)


Jennigjen GERRITS


x zondag 27 februari 1707
Hattem
Hendrik GOSENS
* zondag 18 mei 1721 Hattem

            
Kwartierblad van
Herman Janse VISSCHER
Jan Gerrits VISSCHER
* circa 1600
+ na 1648
Lambertgen STEVENS
* circa 1600

Sarris JACOBS



Claes Jans BOEVE
* circa 1600
+ voor 1661
Gerrijken JANS
* circa 1600



x circa 1635


x circa 1628


Herman (Harmen) Jansen VISSCHER
* circa 1645 Heerde

Aeltien (Aaltjen) SARRIS
* circa 1647

Jan Claesz BOEVE
* 1635 Wapenveld
+ circa 1678
Trijntje JANSZ
* donderdag 29 mei 1659 Wapenveld

x donderdag 6 maart 1670
Heerde
x vrijdag 21 mei 1677
Heerde
Jan Harms VISSCHER
* donderdag 25 februari 1672 Heerde
+ circa 1725 naw Heerde
Gerritje Jans BOEVE
* zondag 18 december 1678 Heerde
+ na 1724 naw Heerde
x zondag 6 mei 1703
Heerde
Herman Janse VISSCHER
* dinsdag 18 augustus 1705 Heerde
+ vrijdag 22 april 1791 Hattem

     
Kwartierblad van
Gerritje Gerrits BREDENHOFF














Timan JACOBS


Agnis BERGHUIJS




Hendrik Gerrits BREDENHOFF
* donderdag 19 november 1671 Vorchten

Hilligje TIMENS
* donderdag 2 juli 1671 Heerde

x circa 1690

Gerritje Gerrits BREDENHOFF
* zondag 10 juni 1703 Heerde
+ dinsdag 15 april 1788 Hattem

   
Kwartierblad van
Jan JASPERS


















Wolter JASPERS


Maria HENDRIKS



Jan JASPERS
* vrijdag 1 december 1724 Doetichem
+ woensdag 9 december 1795 Doetichem

  
Kwartierblad van
Hendrikka NIJENHUIJS


















Jan NIJENHUIJS




Hendrikka NIJENHUIJS

+ vrijdag 28 juli 1797 Hattem

   
Kwartierblad van
Evert Tijmens van PUTTEN


















Tijmen Jans van PUTTEN
* circa 1655 Heerde

Aaltje Jans THEUNIS
* donderdag 15 februari 1663 Heerde

x 1684
Heerde
Evert Tijmens van PUTTEN
* zondag 29 januari 1702 Heerde

   
Kwartierblad van
Jentjen AALBERS


















Albert HENDRIKS


Derkjen WILLEMS



Jentjen AALBERS
* circa 1700 naw Epe

         
Kwartierblad van
Claes Gerrits EIJLANDER
Henrick Everts den EIJLANDER
* 1610 Hattem
+ 1664 Wapenveld
Steventje EVERTS

+ voor 1658
Jan LUBBERTS


N.N.






x voor 1635




Jacob Henrix EIJLANDER
* donderdag 29 augustus 1641 Hattem

Jansje JANS




x donderdag 4 oktober 1663
Heerde

Gerrit Jacobs EIJLANDER
* donderdag 6 juni 1675 Heerde

Gerritje PETERS


x donderdag 16 oktober 1698
Heerde
Claes Gerrits EIJLANDER
* woensdag 4 mei 1707 Heerde

   
Kwartierblad van
Jannes TESSEMAKER


















Hendrik(us) Jans TESSEMAKER
* circa 1735
+ circa 1796 Heerde?
Christina (Stijntje) BERENDS (BEEKMAN(s))
* circa 1735
+ circa 1827
x zondag 18 februari 1759
Vaassen
Jannes TESSEMAKER
* zondag 26 juni 1763 Oene
+ donderdag 10 december 1835 Oene

   
Kwartierblad van
Grietje OOSTERBROEK


















Hendrikus (Heimen) OOSTERBROEK


Aaltje Jans van KEULEN


x zondag 28 april 1748
Oene
Grietje OOSTERBROEK
* zondag 14 november 1762 Oene
+ zondag 3 mei 1835 Oene

   
Kwartierblad van
Harmen BRUIN


















Willem Peters BRUIN


Geesjen HERMSZ


x zaterdag 8 april 1741
Epe
Harmen BRUIN
* zondag 6 juli 1749 Epe
+ woensdag 21 februari 1810 Epe

   
Kwartierblad van
Hendrikje ALBERTSDR


















Aelbert HENDRIKSZ


Hilleken Jansdr. GENT



Hendrikje ALBERTSDR
* zondag 12 januari 1721 Vaassen
+ Epe

       
Kwartierblad van
Lambert Derks BRUMMEL












Lambert Derx BRUMMEL
* circa 1650

Jantien TONIS
* circa 1650 Heerde
+ voor 1685
Aert DERXS


Fenne GERRITS


x woensdag 26 april 1673
Epe

Derk Lamberts BRUMMEL
* mei 1674 Oene
+ voor 1775 Epe
Aeltien AARTS
* donderdag 16 maart 1690 Oene
+ maandag 20 november 1775 Epe
x zondag 10 april 1712
Oene
Lambert Derks BRUMMEL
* donderdag 21 april 1718 Epe
+ dinsdag 13 november 1804 Epe

   
Kwartierblad van
Aart DIRKSZ


















Derck LAMBERTS


Aaltjen AARTS


x zondag 10 april 1712
Oene
Aart DIRKSZ
* zondag 4 oktober 1722 Epe
+ na 1762 Epe

               
Kwartierblad van
Daniël BOUWES
Jan DANIELS
* circa 1650
+ 1722 Bergum
Trijntje WYTSES
* circa 1650

Bouwe ALBERTS
* 1645 Oudega
+ voor 1698
Bontje UILKES


Aucke PIETERS
* circa 1638 Giekerk
+ 1682 Giekerk
Eelkje WILLEMS
* donderdag 31 oktober 1641 Stiens
+ 1697 Roodkerk
Cornelis Jans SICCAMA (SICMA)
* circa 1648 Roodkerk
+ 1710 Roodkerk
Aukje (Auck) DOUWES
* circa 1650 Bergum
+ 1718 Roodkerk
x circa 1675

x 1683

x donderdag 17 januari 1675
Tietjerksteradeel
x donderdag 21 maart 1675
Rooodkerk
Daniël JANS
* donderdag 21 november 1680 Bergum
+ 1732 Bergum
Sytske BOUWES
* circa 1691 Gorredijk

Willem AUKES
* maandag 10 maart 1681 Oenkerk
+ na 1733 Oudkerk
Tietje Cornelis SICKEMA (SICMA)
* donderdag 18 april 1680 Rijperkerk
+ 1749 Giekerk
x zaterdag 14 februari 1711
Bergum
x zondag 8 mei 1701
Tietjerksteradeel
Bouwe DANIELS
* zondag 10 maart 1715 Bergum
+ 1759/1760 Oenkerk
Pyttje WILLEMS
* circa 1715 Oenkerk
+ voor 1789
x woensdag 10 januari 1742
Oenkerk
Daniël BOUWES
* circa 1744 Oenkerk
+ donderdag 12 september 1782 Kollum

           
Kwartierblad van
Sjoukje POPKES (TEYEMA)
Taeke TJEERDS
* circa 1658 Oostermeer
+ na 1709 Oostermeer
Antje JANS
* circa 1660 Suameer
+ na 1709 Oostermeer




Jan DIR(C)KS
* circa 1673 Aalsum

Jelscke (Jeltje) SYBRENS


x donderdag 10 september 1682
Oostermeer


x woensdag 28 oktober 1693
Dokkum
Tjeerd TAECKES
* donderdag 1 oktober 1682 Oostermeer

Antje POPKES
* circa 1685 Kollumerzwaag

Sytse TJEERDS

+ na 1737
Jetske JANS
* donderdag 7 mei 1699 Dokkum
+ vrijdag 13 november 1716 Rijperkerk
x vrijdag 27 juni 1704
Oostermeer
x circa 1702

Popke TJEERDS
* circa 1715 Bergum
+ dinsdag 4 september 1787 Bergum
Jetske SYTSES
* zondag 11 augustus 1709 Oudwoude
+ november 1788 Bergum
x dinsdag 24 april 1742
Bergum
Sjoukje POPKES (TEYEMA)
* vrijdag 10 april 1750 Bergum
+ dinsdag 21 december 1830 Eestrum

          
Kwartierblad van
Klaas Jans FEENSTRA
Lieuwe LIEUWES





Allardus NICOLAI
* 1649
+ 1723/1724 Oudega
Riemkje MINNERTS
* circa 1666
+ na 1726




x zondag 27 december 1682
Oudega

Pieter LIEUWES

+ 1730 Veenwouden
Sytske JANS


Claes Allerts (Nicolaus Allardi) NICOLAI
* donderdag 25 augustus 1689 Oudega
+ circa 1751 Oudega
Sytske BINNES


x zaterdag 26 december 1716
Veenwouden
x voor 1716

Jan Pieters FEENSTRA (VEENSTRA)
* circa 1718 Veenwouden
+ maandag 24 juli 1752 Veenwoudsterwal
Martzen Nicolaus (Clases) NICOLAY

+ voor 1748
x 1743
Oudega
Klaas Jans FEENSTRA
* maandag 10 januari 1746 Veenwouden
+ woensdag 22 november 1820 Garijp

       
Kwartierblad van
Baukjen TIJSSES (de VRIES)












Klaas (Claes) TIJSES (THIJSSENS)


Baukje (Bauck) MARTENS


Meinert GERBENS


Maaike SAKES


x donderdag 15 januari 1699
Hardegarijp
x maandag 1 maart 1683
Bergum
Tijs KLASES (KLAZES)
* zondag 8 januari 1702 Rijperkerk
+ 1766/1767 Hardegarijp
Trijntje MEINERTS (MEINDERTS)
* circa 1707
+ dinsdag 6 april 1784 Hardegarijp
x zondag 16 juli 1730
Hardegarijp
Baukjen TIJSSES (de VRIES)
* vrijdag 10 mei 1748 Hardegarijp
+ woensdag 2 februari 1820 Garijp

               
Kwartierblad van
Sipke Symens ALGERA
Symen Halbes ALGERA
* 1607 Tietjerk
+ donderdag 15 mei 1687 Suawoude
Hymck (Hymk Sibrants) SYBRENS
* donderdag 31 maart 1605 Suawoude
+ dinsdag 5 mei 1671 Suawoude
Pytter WOPCKES
* 1622 Garijp
+ voor 1674 Bergum
Tietje JANS

+ 1679
Ynte SIPCKES
* circa 1650 Haskerdijken
+ na 1692 Oldeboorn
Gerbrich HYLKES
* 1654 Oldeboorn
+ na 1686 Oldeboorn
Sape TJALLINGS
* voor 1650
+ circa 1719 Surhuisterveen
Aaltje TAEKES

+ voor 1691 Surhuisterveen
x circa 1640

x 1657

x donderdag 2 januari 1676
Oldeboorn
x rond 1668

Folkert Symens ALGERA
* donderdag 9 februari 1645 Suawoude
+ woensdag 18 januari 1719 Suawoude
Aeltje PYTTERS
* circa 1660 Bergum
+ 1711 Suawoude
Sipke YNSES
* circa 1678 Oldeboorn
+ maandag 23 oktober 1747 Surhuisterveen
Geeltje SAPES
* voor 1690
+ circa 1725 Surhuisterveen
x donderdag 4 april 1680
Suawoude
x zondag 18 april 1706
Surhuisterveen
Symen Folkerts ALGERA
* donderdag 18 december 1692 Suawoude
+ donderdag 4 juli 1754 Suawoude
Sytske SIPKES
* circa 1715 Surhuisterveen
+ donderdag 28 januari 1751 Suawoude
x zondag 7 december 1738
Suawoude
Sipke Symens ALGERA
* zondag 13 september 1739 Suawoude
+ zaterdag 25 april 1807 Tietjerk

               
Kwartierblad van
Trijntje AARNS
Dirck SJOERDS

+ Giekerk
Sjouck PIETERS
* circa 1645
+ circa 1718 Giekerk
Aernd (Arend) ANDRIES
* circa 1640
+ Oenkerk
Antje JANS
* circa 1640
+ na 1666 Oenkerk
Tjeerd SIJES
* circa 1640
+ woensdag 18 april 1696
Sieuke JACOBS


Anne KLAZES

+ augustus 1680 Oudkerk
Pietje JANS

+ na 1675
x donderdag 8 januari 1665
Tietjerksteradeel

x donderdag 30 oktober 1664
Rijperkerk

Gosse DIRKS
* circa 1670 Oenkerk/Giekerk
+ na 1730 Giekerk
Sijke ARENDS
* donderdag 5 juni 1664 Oenkerk
+ circa 1725
Sije TJEERDS
* circa 1665
+ zondag 28 februari 1706 Roodkerk
Trijntje ANNES
* circa 1670
+ voor 1745 Oenkerk
x circa 1693

x dinsdag 29 april 1692

Aern (Arend) GOSSES
* woensdag 13 oktober 1700 Oenkerk
+ 1765/1766 Giekerk
Sijke SIJES
* circa 1703 Roodkerk
+ 1796/1797 Tietjerk
x circa 1726
ws. te Oudkerk/Roodkerk
Trijntje AARNS
* zondag 11 mei 1738 Giekerk
+ zaterdag 26 februari 1825 Bergum

       
Kwartierblad van
Pyter Andries KOOISTRA












Gerben ANDRIES


Antje POPKES


Romke SYTSES


Aukjen DOUWES


x zondag 8 oktober 1713
Akkerwoude

Andries GERBENS
* zondag 28 november 1717 Rijperkerk
+ Rijperkerk
Neeltje ROMKES
* zondag 1 oktober 1713
+ 1791 Tietjerk
x zondag 22 maart 1739
Tietjerk
Pyter Andries KOOISTRA
* zondag 6 november 1746 Suawoude
+ maandag 1 juni 1818 Oenkerk

         
Kwartierblad van
Aaltje BARTELDS




Luitjen SYTSES


Fyke UWES (OUWES)








Jochem CLASES


Stijntje JELLES


Ouwe LUITJENS
* circa 1690 Bergum
+ na 1749
Aaltie KLASES



x zondag 3 mei 1716
Bergum
Barteld JOCHEMS
* zondag 12 april 1722 Tietjerk
+ na 1797
Rinske OUWENS (UWES)
* zondag 22 februari 1728 Bergum
+ vrijdag 10 augustus 1810 Tietjerk
x zondag 19 december 1751
Tietjerksteradeel
Aaltje BARTELDS
* november 1752 Bergum
+ zaterdag 4 maart 1826 Hempens

   
Kwartierblad van
Sybren JANS


















Jan SYBRENS
* zondag 12 juni 1701 Cornjum
+ voor 1744 Cornjum
Yfke PIJTERS

+ na 1741
x zondag 1 mei 1729
Cornjum
Sybren JANS
* zondag 2 oktober 1740 Cornjum
+ voor 1787

   
Kwartierblad van
Lysbeth (Lijsbert) JACOBS


















Jacob PIETERS

+ circa 1773
Jetske SIPKES


x zondag 14 december 1732
Grouw
Lysbeth (Lijsbert) JACOBS
* circa 1735 Grouw
+ voor 1787 Lekkum

           
Kwartierblad van
Rykle DIRKS
Dirck BARTELDS


Geert (Geertje) RIEKELES


Jurck MELLES


Aeltie FOCKES










Ryckle DIRCKS

+ voor 1691 Hardegarijp
Tjits(ke) JURKS
* donderdag 8 juli 1638 Garijp
+ dinsdag 14 februari 1713 Hardegarijp
Hylke ANNES
* Sneek

Wikje YPES


x donderdag 31 augustus 1662
Rijperkerk

Dirk RYKELES
* donderdag 26 augustus 1677 Hardegarijp
+ 1728-1736 ws Hardegarijp
Grietje HYLKES
* circa 1690
+ 1750/1751 Hardegarijp
x maandag 6 juni 1718
Hardegarijp
Rykle DIRKS
* zondag 5 maart 1719 Hardegarijp
+ 1798 Oenkerk

   
Kwartierblad van
Eelkje YEBELES (GEERTS)


















Ibele GEERTS
* zondag 13 december 1699 Garijp
+ circa 1768 Veenwouden
Jetske JITZES
* circa 1700
+ circa 1772 Veenwouden
x zondag 1 maart 1722
Hardegarijp
Eelkje YEBELES (GEERTS)
* circa 1733 ws Veenwoudsterwal
+ Oenkerk

          
Kwartierblad van
Hendrik Douwes van der HEIDE
Jetse LIEPPES


Blyke HENDRICKS
* Langezwaag

Jan Hendriks BROBERGEN
* Bergum

Neeltje DOUWES
* Eestrum





x woensdag 2 januari 1664
Langezwaag
x zondag 2 maart 1670
Bergum


Hendrick JETSIS
* Roodkerk

Trijntie JANS (BROBERGEN)
* Roodkerk

Lipke FOOCKES



x donderdag 30 september 1694
Roodkerk

Douwe HENDRIKS
* vrijdag 10 mei 1709 Oenkerk
+ 1775 Oenkerk
Grietje LIEPKES
* 1703 In de Valom
+ Oenkerk
x zondag 30 maart 1732
Oenkerk
Hendrik Douwes van der HEIDE
* maandag 1 maart 1734 Oenkerk
+ vrijdag 12 februari 1819 Oenkerk

   
Kwartierblad van
Aatje DIRKS


















Durk JOUKES


Aukje PIETERS



Aatje DIRKS
* circa 1740 Stiens
+ donderdag 15 april 1819 Oenkerk

         
Kwartierblad van
Eelke ROMMERTS (BOONSTRA)




Sjoerd EELKES
* dinsdag 4 maart 1687 Garijp
+ voor 1710 Garijp
Ytje BARTELDS
* Bergum





x donderdag 18 oktober 1685


Pope BOUWES


Martje ROMMERTS


Eelke SJOERDS (ATSMA)
* donderdag 23 januari 1687 Garijp
+ maandag 6 juli 1750 Garijp
Aaltje ANDRIES



x zondag 14 mei 1724
Garijp
Rommert POPPES (BOONSTRA)
* circa 1700

Yttje EELKES
* zondag 12 mei 1726 Garijp

x zondag 30 juni 1748
Suameer
Eelke ROMMERTS (BOONSTRA)
* dinsdag 13 januari 1750 Garijp
+ dinsdag 23 mei 1815 Garijp

       
Kwartierblad van
Sytske JOHANNES (HELDER)












Jan JANSEN


Sytske JACOBS


Gerke GOSSES
* dinsdag 13 december 1678 Boornbergum
+ 1714 Boornbergum
Jeltje FEDDES

+ zondag 18 februari 1759 Boornbergum
x zondag 2 december 1703
Drachten
x zondag 19 februari 1702
Boornbergum
Johannes JANS (HELDER)
* zondag 29 november 1711 Drachten
+ 1774 Oudega
Aukje GERKS
* zondag 18 oktober 1711 Drachten

x zondag 7 juni 1733
Boornbergum
Sytske JOHANNES (HELDER)
* zondag 11 april 1745 Boornbergum
+ mei 1787 Garijp

         
Kwartierblad van
Eite Pieters OFFRINGA






Eite Arends OFFRINGA
* 1670 Beetsterzwaag
+ 1742
Rinske BANGA
* circa 1675
+ 1739



x donderdag 29 maart 1696
Leeuwarden
Pelgrim JETSES


Trijntje PIETERS


Benjamin STELLINGWERF
* circa 1700
+ voor 1780
Yda OFFRINGA
* maandag 28 april 1704 Leeuwarden
+ 1767

x zondag 8 augustus 1723
Leeuwarden
Pyter Pylgers OFFRINGA
* circa 1719 Oudega
+ voor 1780
Aafke Benjamins STELLINGWERF
* zaterdag 3 augustus 1726 Oudkerk
+ na 1759
x circa 1742

Eite Pieters OFFRINGA
* zondag 19 januari 1749 Oudkerk
+ zaterdag 19 januari 1799 Oudega

     
Kwartierblad van
Jinke (Jenke) CLAASESDR












Eelke CLAASES
* dinsdag 2 december 1698 Drachten

Fopkjen HENDRIKS
* dinsdag 2 december 1698 Drachten



x dinsdag 2 juni 1693


Claas EELKES
* donderdag 23 juli 1699 Drachten
+ na 1751 Oudega
Sytske JANS
* Nijega

x zondag 25 februari 1725
Oudega
Jinke (Jenke) CLAASESDR
* maandag 6 december 1745 Oudega
+ voor 1785

            
Kwartierblad van
Folkert Annes FENNEMA
Anne FOLKERTS
* circa 1630 Opeinde

Imk DOUUES
* circa 1643 Zuiderdrachten
+ Harkema


Yble BENEDICTUS
* circa 1650 Bergum
+ donderdag 2 juni 1701 Bergum

Tjedsger JEIPS
* circa 1640 Boornbergum

Rixt IDSES
* circa 1640 Boornbergum

x donderdag 31 maart 1661
Opeinde


x circa 1660
Boornbergum
Folkert ANNES
* donderdag 12 mei 1672 Drogeham
+ Bergum
Jetske FOLKES
* circa 1673 Suameer

Benedictus YEBELES
* voor 1684 Bergum

Trijntje TIJDSGERS
* donderdag 14 november 1669 Boornbergum
+ vrijdag 14 januari 1735 Bergum
x circa 1695
Suameer
x 1704
Bergum
Anne FOLKERTS
* september 1698 Suameer
+ na 1749 Suameer
Grietje (Grutje) BENEDICTUS (BINNEDIKTUS)
* zondag 8 maart 1705 Bergum
+ na 1743 Suameer
x zondag 18 maart 1725
Suameer
Folkert Annes FENNEMA
* zaterdag 2 februari 1726 Suameer
+ woensdag 1 juli 1812 Suameer

      
Kwartierblad van
Hylkjen WOLTERS (de KROON)












Melle SYTSES


Hylkje LYKELES


Jacob BRUCHTS





Walter (Wouter) MELLES
* zondag 15 juli 1708 Oostermeer
+ 1777 Suameer
Doetie (Doetje) JACOBS
* zondag 15 oktober 1713 Drogeham
+ 1788 Suameer
x zondag 8 mei 1735
Drogeham
Hylkjen WOLTERS (de KROON)
* dinsdag 16 december 1738 Suameer
+ zaterdag 1 april 1809 Suameer

            
Kwartierblad van
Albert Jelmers de BOER
Jelmer ALBERTS





Albert SJOERDS
* 1665
+ donderdag 11 april 1720
Nieske DOUWES


Wiemer EGBERTS

+ na 1728 Suameer
Frytsen JANS




x donderdag 11 maart 1688
Eestrum
x 1678

Albert JELMERS
* 1688 Suameer
+ 1757 Suameer
Lolkjen EGBERTS
* 1690 Witveen
+ na 1757
Douwe ALBERTS
* donderdag 20 oktober 1695 Oostermeer

Aafke WIEMERS
* donderdag 12 november 1699 Garijp
+ Garijp
x vrijdag 19 februari 1712
Suameer
x zondag 15 januari 1719
Garijp
Jelmer ALBERTS
* circa 1724
+ na 1782
Nieske DOUWES
* circa 1722 Suameer

x zondag 17 september 1747
Suameer
Albert Jelmers de BOER
* zondag 5 april 1750 Suameer
+ dinsdag 11 juli 1820 Suameer

       
Kwartierblad van
Antje AEBES
AEbe ROELOFS
* dinsdag 12 november 1658 Buitenpost
+ voor 1698
Lutske GOFFES








x donderdag 5 maart 1682
Buitenpost



Roel (Roelof) AEBES
* woensdag 20 april 1689 Buitenpost
+ maandag 8 april 1743 Bergum
Maaike FABER

+ voor 1722


x donderdag 22 december 1718
Bergum

AEbe ROELFS
* zondag 31 augustus 1721 Bergum
+ vrijdag 5 december 1788 Bergum
Wijke JANS


x 1744
Tietjerksteradeel
Antje AEBES
* vrijdag 24 oktober 1749 Suameer
+ voor 1789 Suameer

         
Kwartierblad van
Tjeerd (Terd) PAULUS
Paulus HIDDES
* circa 1630
+ voor 1683
Tjitske JANS








x maart 1655
Garijp



Hidde PAULUS


Trijntje HENDRIKS


Wijtze RIENCKS


IJckjen WILLEMS


x voor 1701


Paulus (Poulus) HIDDES
* zondag 19 juni 1701 Suameer
+ 1778 Suameer
Sjoukje WIJTZES
* zondag 14 januari 1703 Oostermeer

x zondag 4 april 1728
Suameer
Tjeerd (Terd) PAULUS
* maandag 29 september 1732 Suameer
+ juni 1799 Suameer

   
Kwartierblad van
Minke (Meinke) REINDERS


















Reinder LIEPKES
* circa 1707

Froukje WYMERS



Minke (Meinke) REINDERS
* juni 1733 Nijega
+ woensdag 25 december 1833 Suameer

          
Kwartierblad van
Hendrik Geerts HOUWINK
Paulus HIDDES
* circa 1630
+ voor 1683
Tjitske JANS






Jelmer ALBERTS



x maart 1655
Garijp



Hidde PAULUS


Trijntje HENDRIKS


Rutger HARMENS


Maaike JELMERS


x voor 1701

x februari 1710
Opeinde
Geert HIDDES
* zondag 3 januari 1706 Suameer
+ 1778 Suameer
Trijntje RUTGERS
* Suameer

x zondag 23 mei 1734
Suameer
Hendrik Geerts HOUWINK
* circa 1731
+ juli 1795 Suameer

      
Kwartierblad van
Hiltje HARTS
Hart DEDDES
* circa 1610 Murmerwoude
+ zaterdag 28 november 1643
Aets WYGERS
* circa 1585
+ na 1640










Wieger HARTS







Hart WIEGERS
* donderdag 11 december 1698 Suameer

Antie TJEERDS


x zondag 18 maart 1731
Suameer
Hiltje HARTS
* zondag 2 april 1741 Suameer
+ woensdag 19 januari 1814 Suameer

   
Kwartierblad van
Wytske BARTELES


















Sybe WILLEMS


Antje SJOERDS


x zondag 30 juli 1719
Winsum
Wytske BARTELES
* zondag 2 november 1732 Opeinde
+ na 1775

           
Kwartierblad van
Jelke HEDZERS
Jelmer ALBERTS





Lijkele



Jan DOUWES


Tryn JANS






Albert JELMERS

+ 1757/1758 Suameer
Lolkje EGBERTS


Jelke LIJKELES
* voor 1683 Suawoude

Fintje JANS
* voor 1687 Bergum

x vrijdag 19 februari 1712
Suameer
x zondag 27 november 1707
Suameer
Hedzer ALBERTS
* 1714 Suameer
+ 1791 Suameer
Trijntje JELKES
* zondag 15 mei 1718
+ 1794
x zondag 13 april 1738
Suameer
Jelke HEDZERS
* zondag 25 december 1740 Suameer
+ 1797/1798 Suameer

       
Kwartierblad van
Lijsbeth ROELOFS












Pieter ROELOFS


Wemeltje JOHANNES

+ zaterdag 6 mei 1730 Driesum
Sytse ANDRIES


Maaike KLASES




Roelof PIETERS
* zondag 7 mei 1724 Driesum

Lijsbert SYTSES
* circa 1726
+ voor 1755
x 1746
Westergeest
Lijsbeth ROELOFS
* september 1748 Westergeest
+ na 1805

        
Kwartierblad van
Hendrik WIBBELINK




Egbert Hendricus WIBBELINK


Jenneken Lamberts BARVELINK








Jan WIBBELINK



Hendrik WIBBELINK


Maria Hendriks HILLEBRAND



x woensdag 9 oktober 1669
Bathmen
Gerrit Jansen ESSINK


Grietje Hendriks WIBBELINK
* donderdag 29 juli 1677 Bathmen

x dinsdag 23 februari 1706
Bathmen
Hendrik WIBBELINK
* zondag 19 december 1706 Bathmen

   
Kwartierblad van
Jenneken STEGINK


















Thomas STEGINK


Aaltje Janssen HULLEMAN



Jenneken STEGINK
* zondag 6 januari 1709 Bathmen
+ zaterdag 20 januari 1781 Bathmen

     
Kwartierblad van
Gerrit SCHOUWENBERG












Jan Willems SCHOUWENBERG


Grietje GOOSENS






Teunis SCHOUWENBERG


Hilleke GERRITS



Gerrit SCHOUWENBERG
* donderdag 20 juni 1697 Bathmen
+ woensdag 10 september 1766 Bathmen

  
Kwartierblad van
Grietjen Jansen Op de BLANKENA (VELDERMAN)


















Jan VELDERMAN




Grietjen Jansen Op de BLANKENA (VELDERMAN)


     
Kwartierblad van
Tjitske ZWEITZES (SWEYTSES)












Jelle SYTSES


Tiets SWEITSES






Sweytse JELLES


Fokje JOHANNES


x januari 1708
Ureterp
Tjitske ZWEITZES (SWEYTSES)
* circa 1724 Ureterp
+ vrijdag 18 april 1783 Ureterp

     
Kwartierblad van
Geert Reinder ZWOL












Geert Wychers ZWOL
* circa 1648

Jantien HARMENS




x november 1673
Steenwijk

Reint Geerts ZWOL
* donderdag 6 augustus 1676 Steenwijk
+ vrijdag 27 april 1742 Zuidveen
Aagje DIRKS


x zondag 11 november 1703
Steenwijk
Geert Reinder ZWOL

+ 1775

       
Kwartierblad van
Beernt BEERNTS












Beern AERNS


Doed JOUKES


Jan GERRYTS


Tet JELLES


x maandag 26 mei 1670
Oostermeer
x donderdag 22 juli 1683
Oostermeer
Beernt BEERNTS
* voor 1705 Oostermeer
+ voor 1749 Oostermeer
Neeltie JANS
* zondag 11 mei 1704 Oostermeer

x zondag 15 oktober 1724
Oostermeer
Beernt BEERNTS
* zondag 17 maart 1726 Oostermeer

         
Kwartierblad van
Sybe ROELS
Marten AEBES
* circa 1600
+ voor 1647 Opeinderveen
Geeske HENDRIKS
* circa 1605
+ voor 1647
Roelof JANS
* circa 1615
+ maandag 30 maart 1648 Opeinderveen
Fook MEEUWES
* circa 1620
+ na 1671 Opeinderveen




x circa 1625

x voor 1640



Rintse MARTENS
* 1636 Opeinde

Aaltsen ROELOFS
* circa 1640 Opeinde





Roelof RINTSES (RENSES)
* 1665 Opeinde
+ mei 1729 Zwartveen
Hylkje SYBES


x zondag 25 oktober 1711
Oostermeer
Sybe ROELS
* circa 1712 Oostermeer
+ na 1757

   
Kwartierblad van
Tietje FREERKS


















Freerk JACOBS


Sybrich ALBERS



Tietje FREERKS
* voor 1719 Oostermeer

       
Kwartierblad van
Jan Bernardus HOLTRUP


Bernardus HOLTRUP
* circa 1600 Munsterland
+ 1673 Oosterwolde
Anna HEMELGAART
* circa 1600






x circa 1615



Jan HENDRIKS

+ Oosterwolde
Styntie Bernardus HOLTRUP

+ Beetsterzwaag


x voor 1667


Bernardus Jans HOLTRUP
* voor 1673 Lippenhuizen (Opsterland)
+ 1735 Beetsterzwaag (Opsterland)
Frouck ALLES
* circa 1662

x april 1702

Jan Bernardus HOLTRUP
* zondag 28 januari 1703 Beetsterzwaag
+ 1781

   
Kwartierblad van
Mannus (Hermanus) KEIZER


















Gerrit .....


N.N.



Mannus (Hermanus) KEIZER
* 1730-1735

  
Kwartierblad van
Hendrik Jansz. PUIJK


















Jan PUIJK




Hendrik Jansz. PUIJK

+ donderdag 6 april 1719 Blaricum

   
Kwartierblad van
Lammertje VOS


















Lammert Elbertsz VOS


Teuntje Teunissen KRIJNEN



Lammertje VOS
* 1661 Blaricum

   
Kwartierblad van
Werner KOCH


















Hermann KOCH

+ na 1636 Wevelinghoven
N.N.


x circa 1590

Werner KOCH
* 1590-1595 Wevelinghoven
+ voor 1655 Wevelinghoven

     
Kwartierblad van
Treingen PEIL












Jacob PEIL


N.N.






Corstgen (Christian) PEIL
* circa 1560
+ voor 1621
N.N.



Treingen PEIL
* ca 1600 Wallrath
+ Wevelinghoven

   
Kwartierblad van
Johan MUHRER


















Dries MAURER

+ voor 1636 Wevelinghoven
Tringen ?

+ voor 1636 Wevelinghoven

Johan MUHRER

+ 1675-1676 Wevelinghoven

   
Kwartierblad van
Dahm von GERRESHEIM


















Jan von GERRESHEIM
* circa 1585

Biel (Sybylla) ?
* circa 1585
+ voor 1648 Wickrath
x circa 1607

Dahm von GERRESHEIM
* ca 1607 Wickrath
+ maandag 1 november 1683 Jüchen

   
Kwartierblad van
Tringen SPECHTS (SPACHS, SPIECHS)


















Derich SPECHTS (SPACHS, SPIECHS)
* circa 1590

Heinrichgen ?


x circa 1605

Tringen SPECHTS (SPACHS, SPIECHS)
* ca 1618 Jüchen
+ zaterdag 24 januari 1671 Jüchen

   
Kwartierblad van
Wilhelm HEYMANS


















Coen HEYMANS

+ na 1637 Hasselsweiler
Merghjen am KOHR

+ na 1637 Hasselsweiler

Wilhelm HEYMANS
* ca 1610 Hasselsweiler
+ donderdag 26 juni 1670 Jüchen

           
Kwartierblad van
Christine WINKEL (WINKELS)




Reinhard SPORENBERG (von RATH)
* circa 1515
+ na 1579 Schlich
Elisabeth von RATH
* circa 1517 Schlich

Heinrich von WESEN
* circa 1510 Reifferscheid
+ voor 1572 Wallrath
Cunera (Coen) PEIL
* circa 1512 Wallrath
+ na 1581 Wallrath


x circa 1540


Gerlach WINCKELS


Tringen von der WEYEN


Vinzenz (Zensis) von RATH
* circa 1550 Schlich
+ voor 1613 Schlich
Gertrud (Giertgen) von WESEN (WIESEN)
* circa 1555 Walrath
+ na 1623 Schlich

x circa 1575

Georg Gerlaci WINCKEL
* circa 1588
+ voor 1665 Jüchen
Christine von RATH
* circa 1588 Schlich
+ voor 1657 Jüchen
x circa 1613

Christine WINKEL (WINKELS)
* ca 1613
+ na 1685 Jüchen

   
Kwartierblad van
Zilles (Marcellus) ZILLESSEN


















Nelis (Cornelis) ZILLESSEN
* ca 1590
+ na 1655 Jüchen
Feigen (Sophia) BIERMANS
* ca 1590
+ na 1656
x ca 1612

Zilles (Marcellus) ZILLESSEN
* ca 1613 Jüchen
+ zaterdag 16 februari 1692 Jüchen

     
Kwartierblad van
Jan Gerrits VISSCHER












Herman ANDRIES (VISSCHER)
* rond 1541

N. N.




x circa 1565


Gerrit Herm(ens) VISSCHER
* rond 1566
+ voor 1657
Marry (Mary) JANS


x rond 1590

Jan Gerrits VISSCHER
* circa 1600
+ na 1648

   
Kwartierblad van
Claes Jans BOEVE


















Jan Claessen BOEVE
* circa 1575
+ voor 1636
Thoenisken RUTGERS
* circa 1580

x circa 1598

Claes Jans BOEVE
* circa 1600
+ voor 1661

   
Kwartierblad van
Henrick Everts den EIJLANDER


















Evert den EIJLANDER


N.N.



Henrick Everts den EIJLANDER
* 1610 Hattem
+ 1664 Wapenveld

       
Kwartierblad van
Jan DANIELS
Daniël JANS


Martien EVERTS












Jan DANIELS

+ circa 1636
Aeltien JELCKEDR.




x 1622-1625


Daniël JANS


N.N.


x circa 1645

Jan DANIELS
* circa 1650
+ 1722 Bergum

       
Kwartierblad van
Bouwe ALBERTS
Jouwe
* circa 1540 Oostermeer


Michiel HANSES











Claes JOUWS
* 1565 Oostermeer
+ 1651 Oostermeer
Riemcke MICHIELS
* circa 1568 Opeinde (Smallingerland)
+ voor 1617 Oostermeer


x circa 1590


Albert KLAZES
* circa 1614
+ voor 1685
Sytske LYCKLES



Bouwe ALBERTS
* 1645 Oudega
+ voor 1698

   
Kwartierblad van
Aucke PIETERS


















Pieter WILLEMS


Petrick FOKKES



Aucke PIETERS
* circa 1638 Giekerk
+ 1682 Giekerk

     
Kwartierblad van
Cornelis Jans SICCAMA (SICMA)
Andries SICCAMA (SICMA)
* 1570












Jan Andries SICCAMA (SICMA)
* 1600 Roodkerk






Jan Jansen SICCAMA (SICMA)
* 1625 Roodkerk
+ 1667 Roodkerk
Aukje JELLES
* Harlingen

x donderdag 23 september 1649
Harlingen
Cornelis Jans SICCAMA (SICMA)
* circa 1648 Roodkerk
+ 1710 Roodkerk

        
Kwartierblad van
Aukje (Auck) DOUWES


Romcke Gerlofs DONIA
* 1555 Hichtum
+ 1618 Hichtum
Lysbeth SCHELTES
* 1565






x 1585



Syoerdt DOUWES
* 1590

Lysbeth Romkes DONIA
* 1590

Aebe
* 1580 Tietjerksteradeel


x 1615


Douwe SJOERDS
* 1627 Tietjerksteradeel
+ 1692 Bergum
Tietje (Tieth) ARENDS (AEBES)
* 1615 Tietjerksteradeel

x donderdag 27 maart 1636
Tietjerk
Aukje (Auck) DOUWES
* circa 1650 Bergum
+ 1718 Roodkerk

             
Kwartierblad van
Taeke TJEERDS


Aede HEERES
* circa 1525 Garijp

Tyemk Bottes SCHROETSMA
* circa 1532 Garijp

Wytske FOEKES
* circa 1583 Oostermeer
+ 1626 Oostermeer
Geeske GABES
* circa 1575 Oostermeer

Sytse SIOERDTS
* circa 1577 Eestrum
+ voor 1646 Eestrum
Grietje JANS
* circa 1579 Eestrum
+ voor 1646 Eestrum

x 1556
Garijp

x circa 1600
Eestrum
Wopke HYLKES
* circa 1570 Oostermeer
+ Oostermeer
Neeltje AEDES
* circa 1573 Garijp
+ na 1641 Oostermeer
Gabe WYTSES
* circa 1600 Oostermeer
+ 1693 Oostermeer
Jeltje SYTSES
* circa 1605 Eestrum
+ 1658 Oostermeer
x circa 1595
Oostermeer

Tjeerd WOPKES
* circa 1628 Oostermeer
+ voor 1674 Oostermeer
Sytske GABES
* circa 1630 Oostermeer
+ na 1682 Oostermeer
x 1652
Oostermeer
Taeke TJEERDS
* circa 1658 Oostermeer
+ na 1709 Oostermeer

    
Kwartierblad van
Jan DIR(C)KS












Pyter Van BUYTEN
* circa 1619 Dokkum

Tiesckie (Tjiske) HARMENS
* Franeker



x woensdag 31 oktober 1646
Dokkum

Dirk PIETERS
* circa 1645



Jan DIR(C)KS
* circa 1673 Aalsum

   
Kwartierblad van
Riemkje MINNERTS


















Minnert CORNELIS


Sytske ALBERTS



Riemkje MINNERTS
* circa 1666
+ na 1726

         
Kwartierblad van
Symen Halbes ALGERA
Halbe Gieltsz ALGERA
* circa 1495 Suawoude
+ dinsdag 15 oktober 1538
Aylcke WYATZ
* 1505
+ Tietjerk
Rommert PIETERS
* 1502

Anna






x 1530




Wytse Halbesz ALGERA
* circa 1530 Tietjerk
+ voor 1578 Tietjerk
Trijn ROMMERTSDR
* voor 1557





Halbe Wytses ALGERA


Sely (?)


x voor 1607

Symen Halbes ALGERA
* 1607 Tietjerk
+ donderdag 15 mei 1687 Suawoude

      
Kwartierblad van
Hymck (Hymk Sibrants) SYBRENS




Ubele FOLCKERTS
* 1565
+ vrijdag 13 mei 1605
Sytske ALES
* 1567 Zuiderdrachten
+ 1606 Noorderdrachten








Folkert UBELES





Sybren SJOERDS (SIPMA)


FOLKERTS

+ voor 1643

Hymck (Hymk Sibrants) SYBRENS
* donderdag 31 maart 1605 Suawoude
+ dinsdag 5 mei 1671 Suawoude

      
Kwartierblad van
Pytter WOPCKES












Pytter FRANSZ



Hattum HARCKESZ
* circa 1611 Bergum

Tyets




Wopcke PYTTERS
* rond 1590
+ 1644 Garijp
Aelcke HATTUMSDR
* Noordermeer/Bergum
+ voor 1637 Garijp
x voor 1620

Pytter WOPCKES
* 1622 Garijp
+ voor 1674 Bergum

   
Kwartierblad van
Ynte SIPCKES


















Sipcke YNTES
* circa 1610
+ Oldeboorn
Jay THONISDR

+ Haskerdijken
x 1647

Ynte SIPCKES
* circa 1650 Haskerdijken
+ na 1692 Oldeboorn

   
Kwartierblad van
Gerbrich HYLKES


















Hylcke JOHANNES

+ 1674 Oldeboorn
Syds FOOCKESDR

+ 1677 Oldeboorn

Gerbrich HYLKES
* 1654 Oldeboorn
+ na 1686 Oldeboorn

   
Kwartierblad van
Sape TJALLINGS


















Tjalling HENDRICKS

+ voor 1659 Surhuisterveen
Yck SAPESDR
* circa 1620 Twijzel
+ voor 1686 Surhuisterveen
x voor 1640

Sape TJALLINGS
* voor 1650
+ circa 1719 Surhuisterveen

   
Kwartierblad van
Dirck SJOERDS


















Sjoerd JURJENS

+ na 1675
Sijke PIETERS

+ na 1673
x circa 1635

Dirck SJOERDS

+ Giekerk

       
Kwartierblad van
Sjouck PIETERS




Wobbe MONTES
* circa 1570
+ circa 1649
Aukje SYDSES
* circa 1575
+ voor 1614








Jenne WOBBES
* 1596 Giekerk
+ na 1664 Giekerk
Antje THEUNIS
* circa 1592
+ 1663 Giekerk

x circa 1625

Pieter PIETERS
* circa 1620
+ voor 1702
Aukje JENNES
* circa 1625 Giekerk
+ 1702 Huizum
x circa 1645

Sjouck PIETERS
* circa 1645
+ circa 1718 Giekerk

    
Kwartierblad van
Aernd (Arend) ANDRIES












Arend ANDRIES







Andries ARENDS

+ na 1644
Tietje OENSES
* circa 1615

x voor 1618

Aernd (Arend) ANDRIES
* circa 1640
+ Oenkerk

   
Kwartierblad van
Tjeerd SIJES


















Sije OEGES
* 1616
+ Rijperkerk
N. N.

+ voor 1657 Rijperkerk
x circa 1640

Tjeerd SIJES
* circa 1640
+ woensdag 18 april 1696

   
Kwartierblad van
Jetse LIEPPES


















Lyuppe JETSES


Jantien Alle SYMENS



Jetse LIEPPES


  
Kwartierblad van
Jan Hendriks BROBERGEN


















Hendrik




Jan Hendriks BROBERGEN
* Bergum

  
Kwartierblad van
Neeltje DOUWES


















Douwe




Neeltje DOUWES
* Eestrum

   
Kwartierblad van
Sjoerd EELKES


















Eelke SJOERDS


Ymkje JOCHUMS



Sjoerd EELKES
* dinsdag 4 maart 1687 Garijp
+ voor 1710 Garijp

  
Kwartierblad van
Ytje BARTELDS


















Bartel BARTELS




Ytje BARTELDS
* Bergum

      
Kwartierblad van
Eite Arends OFFRINGA
Jan BANIERS
* circa 1560












Banier Jans OFFRINGA
* 1595
+ voor 1640
Bieu CRIJNS






Arent Baniers OFFRINGA
* circa 1635
+ na 1686
Hinckien WILTS
* circa 1640
+ voor 1686

Eite Arends OFFRINGA
* 1670 Beetsterzwaag
+ 1742

   
Kwartierblad van
Anne FOLKERTS


















Folckert ANNES
* circa 1600 Wartena
+ circa 1661 Oudega
Auckjen FOCKES
* circa 1603 Oudega
+ circa 1655 Oudega
x circa 1625
Oudega
Anne FOLKERTS
* circa 1630 Opeinde

     
Kwartierblad van
Nieske DOUWES












Hendrik OEBELES


Martjen HEPKES






Douwe HENDRIKS


Antie BRUCHTS


x na 1650

Nieske DOUWES


  
Kwartierblad van
Wiemer EGBERTS


















Egbert WIEMERS




Wiemer EGBERTS

+ na 1728 Suameer

         
Kwartierblad van
Frytsen JANS




Sietse HARNES


Maaike ALBERTS








Edse HESSELS


Frytsen JANS


Freerk SYTSES


Sietske HEDZERS




Jan EDZES


Aaf FREERKS (AMMAMA)



Frytsen JANS


   
Kwartierblad van
AEbe ROELOFS


















Roelof JANS


Berber AEBES


x maandag 20 maart 1656
Buitenpost
AEbe ROELOFS
* dinsdag 12 november 1658 Buitenpost
+ voor 1698

       
Kwartierblad van
Paulus HIDDES
Hidde PAULUS


Cely (Cecilia) JANSDR








x voor 1583




Paulus HIDDES

+ 1626 Dokkum
Ybeltje SYTSES

+ voor 1612


x voor 1612


Hidde PAULUS
* voor 1612

Wytske MARTENS


x circa 1629

Paulus HIDDES
* circa 1630
+ voor 1683

     
Kwartierblad van
Aets WYGERS














Aebele GEERTS


Luydt GAYTSES




Wyger FOLCKERTS

+ voor7-1625
Mary AEBELES


x circa 1595

Aets WYGERS
* circa 1585
+ na 1640

   
Kwartierblad van
Jan DOUWES


















Douwe BINNERTS


Foockel WOPKES



Jan DOUWES


     
Kwartierblad van
Marten AEBES












Marten AEBLES
* circa 1545
+ na 1581 Surhuizum

Jacob N
* circa 1550




Aebe MARTENS
* circa 1570
+ na 1635 Oostermeer
Grietje JACOBS
* voor 1595
+ na 1635 Oostermeer
x circa 1595

Marten AEBES
* circa 1600
+ voor 1647 Opeinderveen

   
Kwartierblad van
Roelof JANS


















Jan HARKES
* circa 1590
+ na 1646 Opeinderveen
Maaike (Maeycke) ANDRIES
* circa 1590
+ na 1646 Opeinderveen

Roelof JANS
* circa 1615
+ maandag 30 maart 1648 Opeinderveen

   
Kwartierblad van
Fook MEEUWES


















Meeuwes
* circa 1590

Henke JANS



Fook MEEUWES
* circa 1620
+ na 1671 Opeinderveen

   
Kwartierblad van
Elisabeth von RATH


















Gord von RATH


N.N.



Elisabeth von RATH
* circa 1517 Schlich

   
Kwartierblad van
Heinrich von WESEN


















Johan WIESEN (von WESEN)


N.N.



Heinrich von WESEN
* circa 1510 Reifferscheid
+ voor 1572 Wallrath

   
Kwartierblad van
Cunera (Coen) PEIL


















Lenz PEIL


N.N.



Cunera (Coen) PEIL
* circa 1512 Wallrath
+ na 1581 Wallrath

  
Kwartierblad van
Martien EVERTS


















Evert JOEST




Martien EVERTS


       
Kwartierblad van
Romcke Gerlofs DONIA


Gerlof Piers DONIA
* 1448 Kimswerd
+ 1505 Kimswerd
Foockel Sybrandtsdr BONGA
* 1454 Kimswerd
+ woensdag 1 februari 1525 Bolsward





x 1475
Kimswerd


Ane PYBES
* 1475
+ 1546
Tyedt Gerloffsdr DONIA
* 1475 Kimswerd



x 1495
Kimswerd

Gerlof Anes DONIA
* 1519 Kimswerd
+ 1560
Taeck
* 1517

x 1540

Romcke Gerlofs DONIA
* 1555 Hichtum
+ 1618 Hichtum

        
Kwartierblad van
Tyemk Bottes SCHROETSMA
Monte SCHROETSMA
* circa 1430




Tjesse Janckes DOUMA (DOUWAMA)
* 1425 Jislum








Gosse Montes SCHROETSMA
* circa 1455
+ 1514

Botte Tjesses DOUMA (DOUWAMA)
* 1450 Jislum
+ Goingarijp
Ab(cke) OENEMA (OENINGA)
* 1452 Snikzwaag


x 1475
Joure
Botte Gosses SCHROETSMA
* 1490
+ 1540 Garijp
N. Bottes DOUWAMA
* 1495 Goingarijp

x circa 1515

Tyemk Bottes SCHROETSMA
* circa 1532 Garijp

  
Kwartierblad van
Wytske FOEKES


















Foeke UTSES
* circa 1545



Wytske FOEKES
* circa 1583 Oostermeer
+ 1626 Oostermeer

     
Kwartierblad van
Geeske GABES














Hepcke SYTSES
* circa 1531
+ na 1646 Oostermeer
Niekse EEKKES




Gabe JANS
* circa 1555 Oostermeer
+ 1616 Oostermeer
Gepcke HEPCKES
* circa 1558 Oostermeer
+ 1612 Oostermeer

Geeske GABES
* circa 1575 Oostermeer

       
Kwartierblad van
Sytse SIOERDTS












Uble JOCHEMS
* circa 1525 Boornbergum
+ na 1613 Garijp
Loth BENNES
* circa 1528 Garijp
+ na 1613 Garijp
Rinthie SYTHIES
* circa 1512 Kooten
+ voor 1566 Kooten
Sjouckjen
* circa 1515 Kooten
+ voor 1599 Kooten
x circa 1548
Garijp

Sjoerd OEBELESS
* circa 1550 Garijp
+ voor 1605 Eestrum
Jeltje RINTSES
* circa 1552 Kooten
+ voor 1614 Eestrum
x 1575
Garijp
Sytse SIOERDTS
* circa 1577 Eestrum
+ voor 1646 Eestrum

      
Kwartierblad van
Halbe Gieltsz ALGERA
Gielt ALGERA
* circa 1424 Suameer












Edze Gieltsz ALGERA
* 1450
+ 1511 Suawoude
Tyarck
* 1455 Suameer





Gielt Edszes ALGERA
* 1475 Suawoude
+ 1511 Tietjerk
Wyarth ALYKENS
* 1480 Tietjerk
+ 1566 Tietjerk

Halbe Gieltsz ALGERA
* circa 1495 Suawoude
+ dinsdag 15 oktober 1538

   
Kwartierblad van
Rommert PIETERS


















Pieter SIMONS de OUDE


Dieuw CLAES
* 1482

x
Leeuwarden
Rommert PIETERS
* 1502

  
Kwartierblad van
Wobbe MONTES


















Monte JUCKES
* circa 1545
+ circa 1581


Wobbe MONTES
* circa 1570
+ circa 1649

     
Kwartierblad van
Aukje SYDSES














Ritske WYGERS
* circa 1525

Frouck
* circa 1525



Syds ROMMERTS
* circa 1540
+ na 1615
Auck RITSKESDR
* circa 1550
+ na 1593

Aukje SYDSES
* circa 1575
+ voor 1614

      
Kwartierblad van
Gerlof Piers DONIA
Benedictus DONIA
* 1350 Oosterend

Etteke
* 1330
+ Oosterend










Popcke Benedictus DONIA
* 1380 Oosterend
+ 1467
Ndr Hessels JUWSMA
* 1395 Rinsumageest





Pier Popckes DONIA
* 1420 Oosterend



Gerlof Piers DONIA
* 1448 Kimswerd
+ 1505 Kimswerd

        
Kwartierblad van
Tjesse Janckes DOUMA (DOUWAMA)
Douwe Epes (DOUWAMA Van) OCKINGA
* 1330 Langweer


Jancko FOCKAMA (FOCKEMA)
* 1322 Langweer

Beyck
* 1326 Irnsum






x 1353



Douwe Douwes (DOUWAMA Van) OCKINGA
* 1351 Langweer
+ 1420 Langweer
Foeck Janckes FOCKEMA
* 1355 Langweer



x 1380
Langweer

Jancke (Joucke) Douwes DOUMA (DOUWAMA)
* 1383 Langweer
+ 1476 Irnsum
N. IDSERTSDR
* 1385


Tjesse Janckes DOUMA (DOUWAMA)
* 1425 Jislum

  
Kwartierblad van
Benedictus DONIA


















Vader DONIA
* 1325 Oosterend



Benedictus DONIA
* 1350 Oosterend

    
Kwartierblad van
Douwe Epes (DOUWAMA Van) OCKINGA












Lolle OCKINGHA
* 1270 Witmarsum






Epe Lolles OCKINGHA
* circa 1300 Witmarsum

DOUWAMA (DOUMA)
* 1310

x 1330

Douwe Epes (DOUWAMA Van) OCKINGA
* 1330 Langweer

Homepage | E-mail

gemaakt met PRO-GEN 'Genealogie à la Carte' software